BUĞDAY PRİM DESTEKLERİ ve ÇATAK Projesi destekleği

Daha hesaplara yatacaktır diye bir açıklama yapılmadı açıklanırsa bugün yarın açıklanır açıklanmazsa nezaman açıklanır allah kerim
Facede Şaban Özdemir üyemiz paylaşım yaptı ,TC no sonu 0-2 olanlara ödeme bu gün akşam 6 da hesaplara gececekmiş TC no sonu 4-6-8 olanlarda haftaya cuma günü aynı saatte olcakmış.
TC no 0-2 olan arkadaşlar takip edip bilgi verirseniz iyi olur

Facede Şaban Özdemir üyemiz paylaşım yaptı ,TC no sonu 0-2 olanlara ödeme bu gün akşam 6 da hesaplara gececekmiş TC no sonu 4-6-8 olanlarda haftaya cuma günü aynı saatte olcakmış.
TC no 0-2 olan arkadaşlar takip edip bilgi verirseniz iyi olur

acaba bu bilgiye nerden ulaşmış googleden arattığımda böyle bir haber çıkmıyor malesef

533f8c83c8930c137a28a0b1d920fb99.jpg

• Beğen
Tepkiler: doktorsihirbaz
Anladım . bak bidahaki seneye Allah nsp ederse önceden kotanı tmo randövü sitesine giriş yapıp ögrenebilirsin. Duruma görede satış yapar ,tüccara veriyorsan kalan buğdayını kotası fazla olan birinin adına satış yaparsın

Hocam nasıl olcak bu dediğiniz tam anlayamadım dönüme kaç kg vereceginimi gösteriyor bu sistem

• Beğen
Tepkiler: hasan gunduz
Hocam nasıl olcak bu dediğiniz tam anlayamadım dönüme kaç kg vereceginimi gösteriyor bu sistem
O yıl çks de kaç dönüm ekili alan gösterdinizse,misal 100 dönüm buğday ekili gösterdiniz buna göre o yılki ilçe tarımın belirlediği buğday verimine göre kota cıkar.
Yani ilçe tarım dönüme 400 kğ verim belirledi ve size 40 ton kota cıktı ,sizse 400 kğ üzeri verim aldınızsa bütün faturayı adınıza kestirirseniz fazlalık olanı alamzsınız.