BUĞDAY PRİM DESTEKLERİ ve ÇATAK Projesi destekleği

Bizimkilerde askıya çıktı bu ay sonu olmazsa ocak ayında yatacağını düşünüyorum.Buğday verimi 650 kg a göre hesaplamışlar.Haliyle kesinti bizde de var.Askıya çıkmış hakediş verimini herkes yazarsa kıyaslamak için referans olur arkadaşlar.

Abi bizim yerler verimli vede çoğu sulak arazi benim verim 320 kg den hesap yapmış ama benim ortalama Kıraç sulu 460 kg ye geldi
Anladım . bak bidahaki seneye Allah nsp ederse önceden kotanı tmo randövü sitesine giriş yapıp ögrenebilirsin. Duruma görede satış yapar ,tüccara veriyorsan kalan buğdayını kotası fazla olan birinin adına satış yaparsın

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK

Merakla beklemekteyim inşallah bu hafta çıkar genelde cumaları çıkıyor bu cuma gününden umutluyum
Hayırlısı inşallah başlar ödemeler.
Facedeki tarımla ilgili sitelerden bi ulusal tarım sitesinin 11 aralıkdaki paylaşımında yer aldı ödemeler yılbaşından önce olacak diye ama bi ses yok .
Cuma günü belli olur artık .

Hayırlısı inşallah başlar ödemeler.
Facedeki tarımla ilgili sitelerden bi ulusal tarım sitesinin 11 aralıkdaki paylaşımında yer aldı ödemeler yılbaşından önce olacak diye ama bi ses yok .
Cuma günü belli olur artık .

Ak parti edirne milletvekili 21 aralıkta facebooktan paylaşmış yılbaşına kadar ödenecek diye bakalım artık kısmet

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10