ÇELTİK KURUTMA MAKİNESİ

20-24 tonluk 2 el çeltik kurutma makinesi arıyoruz çevresinde alan satan varsa yardımcı olabilir mi?

d3fb5b23661df95841eff9c065ed459b.jpg

Topragim, imkanın varsa bence sıfır al ya da en cok 1 ve ya 2 sene kullanilmis olsun. 2.el olup da 6-7 yil kullanilmis makineden verim alinacagini pek düşünmüyorum.

2.el makine İpsala bölgesinde Bayraktar makine gibi bu makinelerin uretimini yapan firmalarda bulabilirsin diye düşünüyorum ya da Gönen de ki Özsu da da olabilir. Pedrotti imalatı yapan bir yer daha var İpsala da, ismini hatırlayamadım orada da belku olabilir. Şimdiden hayırlı alışverişler

• Beğen
Tepkiler: huseyin-celik
Topragim, imkanın varsa bence sıfır al ya da en cok 1 ve ya 2 sene kullanilmis olsun. 2.el olup da 6-7 yil kullanilmis makineden verim alinacagini pek düşünmüyorum.

2.el makine İpsala bölgesinde Bayraktar makine gibi bu makinelerin uretimini yapan firmalarda bulabilirsin diye düşünüyorum ya da Gönen de ki Özsu da da olabilir. Pedrotti imalatı yapan bir yer daha var İpsala da, ismini hatırlayamadım orada da belku olabilir. Şimdiden hayırlı alışverişler

Sağol abi. Sıfır fiyatı biraz pahalı geldi. Bayraktar makine baymatt 24 metreküpe peşin 160.000 tl dedi ithallerin fiyatını sormadım bile. Kurutmacılıktan o paraları çıkartmak artık zor(bizim için). O yüzden 2. ele yöneldik. Maksimum 3-4 yaşında temiz makine bulabilirsem alırız olmadı birdahaki yıl bakarız. İpsalada pedrotti üretimini multigrain şirketi(yetiş çeltik fabrikasının eski sahibi) yapıyor diye biliyorum. Özsunun yeni üretimlerini pek beğenmiyorum eskileri çok daha iyiydi. Mecmarlardan çok memnunuz gönlüm yine mecmardan yana ama bakalım kısmet.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Sahibinden.com da ekteki ilan var. Satıldı mı bilmiyorum.

Bu arada nerelisiniz? Bu sene sezon başladı. Sezon başlamışken 2.el temiz makine bulabilmek biraz zor olur.

Ipsala ya giderseniz bulabilirsiniz.

Bir de Gönen de ki Özsu firmasını arayıp sorabilir mısınız?

• Beğen
Tepkiler: aress