VALTRA LİFT CAPACİTY - TIRDAN TRAKTÖR İNDİRME

tv izlemekle olmaz dıyorsun ne yapmıs arka hıdrolıgınde traktor kaldırmıs ben on sene once bunu saruhanlı manısada baska bır markanın gosterısınde gordum marıfet degıl yanı hepsı bunu yapıyor . turk çiftçisi işini bilir.

tv izlemekle olmaz dıyorsun ne yapmıs arka hıdrolıgınde traktor kaldırmıs ben on sene once bunu saruhanlı manısada baska bır markanın gosterısınde gordum marıfet degıl yanı hepsı bunu yapıyor . turk çiftçisi işini bilir.

Videodaki her iki traktörde 4 silindirli. Valtranın yeni serilerinde hidrolik kaldırma kuvveti pozisyona bağımlı değil. Bu sayede o traktörü o kadar yükseğe kaldırabiliyor. Sadece iş kaldırmak değil tabikide, tarlada takımla çalışmak Autocontrol sayesinde Valtrada bir başka. Türk çiftçisi diğer milletlerin çiftçilerinden teknoloji ve bilgi olarak geri kalmış maalesef. Tabi sadece çiftçinin gayretiyle olmaz bu iş. Yapıcı tarım politikaları gerekli.

• Beğen
Tepkiler: Hasann1985
Beyler bu valtra a85 a95 in neyini ovuyorsunuz anlamadım. Köyde 3 tane valtra var a95 a95 a85 şeklinde ve 3üde geçen sene armayı dağıttı. Kimi vites dişlisi kırdı kimi arka dislilerden kırdı. Oda 1800 saatte falan daha.