RÖMORK KRİKOSU TAVSİYESİ.

Şanzımanlı kriko ayak tavsiye ederim. Özellikle yüklü iken kolay kullanımı var.

Benimki düz tip bazı zaman yüklü iken zor çevriliyor.

Çok çeşidi var 2 tonluk, 3 tonluk, 4 tonluk gibi sen ihtiyacına göre yüksek kapasiteli olanı al.

9eaac657-b4b4-4a18-8dcd-2f16eba9c565.png

Şanzımanlı kriko ayak tavsiye ederim. Özellikle yüklü iken kolay kullanımı var.

Benimki düz tip bazı zaman yüklü iken zor çevriliyor.

Çok çeşidi var 2 tonluk, 3 tonluk, 4 tonluk gibi sen ihtiyacına göre yüksek kapasiteli olanı al.

Ekli dosyayı görüntüle 16132
Sanzımanlı buyuk ayarlanabılır krıkonun fıyatı nedır acaba bılgısı olan varmıdır

Fiyatlar konusunda bilginiz var mı.

Sanzımanlı buyuk ayarlanabılır krıkonun fıyatı nedır acaba bılgısı olan varmıdır

Resim KONYA ÇAYIROVA firmasına ait, oraya telefon edince gönderiyorlar. fiyatı sormak gerekiyor.
http://cayirova.com.tr/tr-TR/Produc...imanli-ayarli-romork-krikosu-ozel-kol/3/13/47

Bu ilanda 5 tonluk olanına 187 lira yazmış kargo hariç.

Fakat fiyatlar ürüne göre değişebilir. Araştırmak gerek bir örnek
http://www.ziraimarket.com/Sanzimanli-Ayarli-Romork-Krikosu-122320,PR-6973.html

250 300 civarı ama imkan varsa hidrolik yaptır yükte şanzımanlı pek randımanlı çalışmıyor baya bı güç uygulaman lazım madem pratik olsun diyorsun en iyi çözüm hidrolik

İmkan varsa hidrolikli olsun. Yazın arpa çekerken 5 ton yüklü romorkun krikoyu kaldırırken belim ağrıdı, böbrekten dize kadar. Aklima geldikce agriyor :) 9 deliğe, hidroliğe zincir atıp kaldırdım, yüklü sekilde bir daha kroki kullanmadım. Yükte kullanmam dersen normali iş görür.

Kullanmadım hiç, römork aceleye geldi. Baya bir aradım uygun denk düşmeyince, biçer tarlaya girdiği gün getirtebildim. Kötü değil ama tam istediğim gibi olmadı. Şanzumanlı olan fark yapabilir. Düzü alma o kesin zaten, iş görmüyor.

• Beğen
Tepkiler: zekeriyebayram
Maliyet çok artar bence hidrolik li olanda.

şanzımanlı ile aralarında pek bir fiyat farkı yok
hem şanzımanlı keskin dönüşlerde sıkıntı yapıyor tekere deyebiliyor kolu çevirebilmen için biraz mesafeli montaj yapılması gerekiyor ama hidrolikte bu sıkıntı yok hem istersen rümorkun kasasının altınada bağlayabilirsin boylece ok tamamen açıkta kalır

• Beğen
Tepkiler: zekeriyebayram
Konyada deksan hidrolik var yetkilisi yusuf bey bu konuda size yardımcı olabilir fiyatlarıda çok makul kaliteli mal üretiyorlar kilitlerini italyan koyuyorlar geçen yıl biçerdövere hidrolik 4 kademe 10 tonluktu galiba kriko almıştım sanırım 500 tl idi kullanımı çok rahat herşeyi rahatça kaldırabiliyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: Alexander