New Holland Fabrika Gezisi

Sakarya ana üretim fabrikası, tüm modeller burda birleştiriliyor. Yerli modellerin parçaları ankarada üretiliyormuş, yerli modellere artı olarak t4 t5 serileri birleştiriliyor ve amerikaya gibi birkaç ülkeye daha gönderiliyor. İtalyada üretilen td5 serilerinin şasiside burada birleştiriliyormuş. Fabrika içi fotoğraflar vardı ama çekmek yasak dendi nedenini söylediler tüm fabrikalarda böyle dediler kanunsal birşeymiş, fotoğraflara erişirse gezi turları yasaklanır diğer çiftçiler de gezemez dendi. Sizi düşündüğüm için atmıyorum :D ama soruları cevaplayabilirim. Bilgilendirici seminer verildi görüşlerimiz alındı tüm gezi boyunca kulaklıklarla iletişim sağlanıyor herkez tüm bilgileri alabiliyor

c5bb9cc04a6e15a7d3f0f7c681a00c92.jpg

c08a26e55f0a3cc480b2f8c812fd0aaa.jpg

eec6e59190ba3767bd9a010665ae4ea0.jpg

9c4c1db90869ca77d2a593cb6ee86d5f.jpg

bab8c7dfc7de607b069dc0604fe7e9aa.jpg

Yusuf eline sağlık.
Bizde 2-3 yıl önce ankaraya gittik.
Verdik odunu ama yok abi adamlar bildiğini okuyor.
Yenilik istedniz mi ne dediler artı biz içerde kaşla göz arasında fotoğraf çektik geçmiş konularda da var.
Yurtiçine satılan ile dışarı giden modelleri karşılaştırma dıysanız tekrar gidin :)

Tüm modelleri inceledik yerli yurt dışı avrupaya gidenler amerikaya gidenler hatta steyrlar bile vardı t4, case u stery 4 serisi yanyanaydilar karayolu modelleri belediye modelleri hepsi vardı parkta td5.65 belediye turuncu hali güzeldi çim lastikleriyle alın beni diye bağırıyordu parkın ortasında

Esprili bi şekilde değişiklik yok dediler "eksikleri var hala onları tamamlarsak Tdyi bitiririz" dediler yeni fren merkezleri fren pistonları koymuşlar fren sıkıntısı olmayacak diyo 2017 modellerde bikac değişiklik daha varmış shutlle ilgili birde t5 serisi ile t4 serisini türkiyede birleştirip ucuzlatmayi düşüyorlarmis tr6 serisi gibi ama sadece proje aşamasında dediler düşünüyoruz ayağı belli değil

• Beğen
Tepkiler: Berkay Karadeniz
Biz 2013 yılı idi gittiğimiz Trakkulüp olarak verdikleri cevaplara bakarsanız pek bişey beklemeyin :(

Hiç bir yenilenme bi gelişme yok birkaç yıl önce koyduğu şatıl dışında, bizde nh kullanıcısıyız fakat motor çok boş. Hiç yoktan şanzımanı değiştirsinler düğmeli buçuk falan eklesinler 10 lira fazlaya satsınlar Türk milleti almaz değil bu motoru. hadi hiç yoktansa opsiyonel olarak sunsun bir şeyleri üreteceği klasik td yi yine üretsin. Neden bu yönlü çalışmalar yapmıyorlar anlayamıyorum, galiba klasik td düzeninden kazandıkları para yetiyor onlara ve eklentilerle, AR-GE çalışmalarıyla uğraşmak onlara zor geliyor. Şu an ki td nin satışı azalmaya başlayınca da vitesi falan yan konsola joistik tarzına çevirip t5 gibi birde buçuk ekleyip piyasaya sunacak herhalde. Hani hiç yoktansa bi model sunduğunda 10 yıl sonra yenisi gelecektir falan diye belirtsinler de bizde bilgi sahibi olalım

Esprili bi şekilde değişiklik yok dediler "eksikleri var hala onları tamamlarsak Tdyi bitiririz" dediler yeni fren merkezleri fren pistonları koymuşlar fren sıkıntısı olmayacak diyo 2017 modellerde bikac değişiklik daha varmış shutlle ilgili birde t5 serisi ile t4 serisini türkiyede birleştirip ucuzlatmayi düşüyorlarmis tr6 serisi gibi ama sadece proje aşamasında dediler düşünüyoruz ayağı belli değil

Şatılla ilgili ne gibi değişiklikler var acaba

Biz en fazla içersinde 1 saat kalmamisiktir hemen aceleden gezdirdiler yarım yamalak bilgiler trakkulüp teki üyelerin çoğu onlardan daha fazla bilgilidir hergün kafile geldiği için bizi ayak üstü gibi karşılayıp ugurladilar ama bayi ile gittiğimizde 2.3 saat eğitim verdiler yarım günden fazla kaldık fabrikada

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Tt4 dört pistonlusunu çıkarmayı hazırlanıyor du bununda çalışmaları olduğunu biliyorum hatta üretildiğini test aşamasında olduğuda doğru orda gittiğiniz de karşılaşmadınız mı yada orda söylentiler yok mu konisulmuyormuydu