İZMİR TARIM FUARI TRAKTÖR LANSMANLARI - BEREKET TV CANLI YAYIN

Cevap: 2017 İzmir Tarım Fuarı Traktör Lansmanı - BEREKET TV CANLI YAYIN

Jhon deree traktörü tanıtan arkadaş maalesef traktörden bi haber. Sunucu silindir hacmini soruyo adam tork değerini söylüyo. Komedi ya... erkuntun satış müdürünü tebrik ediyorum işine bağlı, traktörü mükemmel tanıttı. Diksiyonu çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Cevap: 2017 İzmir Tarım Fuarı Traktör Lansmanı - BEREKET TV CANLI YAYIN

Jhon deree traktörü tanıtan arkadaş maalesef traktörden bi haber. Sunucu silindir hacmini soruyo adam tork değerini söylüyo. Komedi ya... erkuntun satış müdürünü tebrik ediyorum işine bağlı, traktörü mükemmel tanıttı. Diksiyonu çok iyi.

Yorum için teşekkürler...

Servetin 3 nokta askı sisteminde değişiklik varmı ?

Aynı değişiklik yok.

hikmet 120 geliyor galiba ???

:)

İyiymiş fuar doğuda yapılan fuarlarada bukadar ilgi olsa daha iyi olur

O da olur inşallah.

çok gitmek istemiştim ama işlerimin yogunluğundan gidemedim şu fuara içimde kaldı valla napalım seneye inşallah ha bu arada tanıtılan traktörler içinde en yakışıklı case duruyor yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim adamlar yapmış...

çok gitmek istemiştim ama işlerimin yogunluğundan gidemedim şu fuara içimde kaldı valla napalım seneye inşallah ha bu arada tanıtılan traktörler içinde en yakışıklı case duruyor yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim adamlar yapmış...

Güzel traktörler maşallah.

hattatı tanıtım yapan kişi traktörü etkili bır şekilde lanse etti agzına saglık anlatım budur..

:)