CASE IH JX75C mi YOKSA JX75 MAXPRO mu?

Çogu arkadasta beyan etmis. Sana en uygunu jx75c al pişman olmazsın ister ağır iş isterse hoby amaçlı iki isteğini de karsilayacagina inaniyorum. Bende bir hafta oldu jx75c alalı ve aldığım yerde daha ilk ben aldım herkes merakla bakıyor ve çok hoşlarına gidiyor tercih senin abi.....
Kabinli mi?Yoksa Tenteli mi?Kabinliyse cok iyi almissin cünki Konya bayisi bana pesin 95 bin dedi.Bu en son fiyati.

c serisi compact bir seridir hafıf ergonamık yapısı ıle sızın belırtmıs oldugunuz ıse için idealdir
c serisi ıveco f5 motor kullunır
maxpro türk türaktör yerli motor
maxpro carlı sıstemdir arkası c serısı düzdür
maxpro bıraz daha buyuk ebatlara sahıptır yanı on dingil ile arka dıngıl arası mesefası c ye gore fazladır
c serisi maxproya gore daha hafıftır bu hafıflık heryerde kendını hıssettırır cekıde c srılerı daha atıktır
c serisi almanızı onerırım saglamlık yakıt ve cekıs konusundan 1400 saatık 65c kullanıcısyım bugune kadar hıc bır sorunum olmadı tek yagı degısmıstır :) benı hep memnun etmıstırr emsallerınden ustun cekısı vardır kara yınede sızındır
insaallah hep yüzünüzü güldürür

trakkulup.net

Sağolun Allah iyisini size nasip etsin sıfır almanızı bana sorarsanız tavsiye etmem piyasada biraz araştırma yapın düşük saatte uygun motor bulabilirsiniz fazladan 15-20 bin vermeyin
Galipcigim durum su:Ben Almanya da yasiyorum yilda belli bir süre türkiyede duruyorum.Burdada her aldigim arac SIFIR.Hic bir sorunla karsilasmadim.Yani fiyati fazla olsun varsin biraz tuzlu olsun,Cünki aldigim tarktörü satmak istemiyorum.2001 model 70-66 fiatim vardi (original Italyan)tek ceker daha 585 saatteydi 2007 yilinda 26 milyar 500 bine kaptirdim hala onun üzüntüsünü yasiyorum. Su anda o traktör 55-60 bin arasi.Bu nedenle bir tane sifir alip uzun yillar kullanacagim.Belkide 10 yilda yapacagi Saat 300-400.

Galipcigim durum su:Ben Almanya da yasiyorum yilda belli bir süre türkiyede duruyorum.Burdada her aldigim arac SIFIR.Hic bir sorunla karsilasmadim.Yani fiyati fazla olsun varsin biraz tuzlu olsun,Cünki aldigim tarktörü satmak istemiyorum.2001 model 70-66 fiatim vardi (original Italyan)tek ceker daha 585 saatteydi 2007 yilinda 26 milyar 500 bine kaptirdim hala onun üzüntüsünü yasiyorum. Su anda o traktör 55-60 bin arasi.Bu nedenle bir tane sifir alip uzun yillar kullanacagim.Belkide 10 yilda yapacagi Saat 300-400.
Sende kendince haklısın abi sen kendini daha iyisini bilirsin

İki model birbirinden çok farklı biri klasik düzen, daha donanımlı ( intercooler, powershuttle, elektronik dif. kilidi, elektronik çiftçeker geçişi, kompresör, yüksek hidrolik kaldırma kapasitesi vs...) ağır işler için daha diğeri ise çok daha yeni tasarım yeni nesil daha ufak motora sahip daha hafif işler için tasarlanmış daha çok manuel düzene sahip kompakt tasarım bir model. Fakat kullanıcı videolarına bakarsak kompakt tasarım olması ağır işlerde kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Üstelik kalite olarak JXC kullanıcılarının tamamına yakını memnun. Şuana kadar memnun olmayanı görmedim, hatta başka model alıp pişman olanı gördüm :) Fiyat bakımından da JXC daha uygun olduğu için ben JXC serisini öneririm. Zaten bir ara almaya niyetlendiğimizde TD75D ile JX75C arasında kalıp araştırma yaptık. Biz JXC serisi fazla hafif olduğu için 11 li kazayağını bile çekmekte zorlanacağını düşündük. Hem kullanıcılarına hem de TTF te üretim ve kalite kontrolde çalışan akrabalarımıza sorduk bize kesinlikle JXC serisini önerdiler....

JX serisinin Farmal C serisinden hidroliği daha güçlü teorisinin normalde çokta önemi olmadığının ispatı.
yani Farmal C nin hidrolik aksamı bence yeterli.

Resimler ve ekler

• 20180917_141141.jpg
    20180917_141141.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 267
  • 20180917_141227.jpg
    20180917_141227.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 262
  • 20180917_141249.jpg
    20180917_141249.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 238
  • 20180917_141302.jpg
    20180917_141302.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 254
Bu gün depo doluydu tarlaya saat 13:30 da başladım.akşam 19:30 da iş bitti 50 dönüm yere disk tiller çektim.tahminimce 50 litre civarı yaktı.bu iş tahmin ile olmaz deyen olabilir.alışık olduğumuz için
diyeceğim dönüme 1 litre yaktı .20 li disk tiller 1140kg ağırlığı var.arazi düz olmadığı için hem birinci vites hemde 2 ci vitesi duruma göre kullandım.ve merdane sürekli havada yani ekipmanı ağırlığı nekadar batabilirse okadar yük altında çalıştım.bence performansı kapasitesinin çok üstünde.ama keşke ara vites olsaydı iş daha çabuk bitebilirdi.