CASE IH JX75C mi YOKSA JX75 MAXPRO mu?

Bu gün depo doluydu tarlaya saat 13:30 da başladım.akşam 19:30 da iş bitti 50 dönüm yere disk tiller çektim.tahminimce 50 litre civarı yaktı.bu iş tahmin ile olmaz deyen olabilir.alışık olduğumuz için
diyeceğim dönüme 1 litre yaktı .20 li disk tiller 1140kg ağırlığı var.arazi düz olmadığı için hem birinci vites hemde 2 ci vitesi duruma göre kullandım.ve merdane sürekli havada yani ekipmanı ağırlığı nekadar batabilirse okadar yük altında çalıştım.bence performansı kapasitesinin çok üstünde.ama keşke ara vites olsaydı iş daha çabuk bitebilirdi.
Seninki kaç vites İskender?
Hidrolik li 19-20 sıralı mibzerde öndeki ilave agirliklara ihtiyaç olur mu?

Son düzenleme:
4708 konsept olarak her türlü 20 li matris armoni merdaneli disk tilleri taşır.ama motor olarak bilemiyorum.4708 in arka ağırlıkları sökmeyi denedinizmi?
4708 hidrolik aksamı,75C den daha üstün ve sağlam.ayrıca 75c den uzun bi traktör 4708.dediğim gibi motor çeki olarak çok seri gidemeyebilir.kaldıki disk tiller denen alet belli bir hızın üzerinde gitmek gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: ufukk
4708 konsept olarak her türlü 20 li matris armoni merdaneli disk tilleri taşır.ama motor olarak bilemiyorum.4708 in arka ağırlıkları sökmeyi denedinizmi?
4708 hidrolik aksamı,75C den daha üstün ve sağlam.ayrıca 75c den uzun bi traktör 4708.dediğim gibi motor çeki olarak çok seri gidemeyebilir.kaldıki disk tiller denen alet belli bir hızın üzerinde gitmek gerekiyor.
Bende 4700 serisi ve Jx75c arasında gidip geliyorum , ikiside güzel makina , 4700 ler elbet kalite olarak bir miktar önde , tam bilmiyorum ne kadar fiyat farkı var , 30 bin civarında sanırım.

ferguson deutz motor kullandı,sısu motorda kullanıyor zaten perkıns ile özdeşleşti.
gerçektende 4700 serisinde FPT IVECO farmal 75c nin motorunu kullansın inanıyorumki satış patlaması yaşar. mükemmel bi uyum sağlar.
Biz dunya standartlarinin gerisindeyiz abi isin gercegi bu aslinda avrupada 100 hp alti traktorler ciflik islerinde ara islerde kullanilmak icin uretiliyor biz bunu alip ana. Is traktoru yapip is tutturuyoruz beklentilerimizi karsilayamiyor massey 3 ara islerde az yaksin diye 3 piston uretiyor 5700 ler de guzel ornek olabilir 5400 de uretim bitti galiba

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ferguson deutz motor kullandı,sısu motorda kullanıyor zaten perkıns ile özdeşleşti.
gerçektende 4700 serisinde FPT IVECO farmal 75c nin motorunu kullansın inanıyorumki satış patlaması yaşar. mükemmel bi uyum sağlar.

Ağa fıata geçmesine gerek yok perkinsin bir dünya motoru var.Şuda var şuan mevcut üzerindeki motorun aynısı fent 200 variodada kullanılıyor.Fendt çoğu serisinde deutz kullanırken 200 serisinde bu motoru kullandıysa vardır bir bildiği.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
4708 daha üstün 86 hp güç ve agco power motor 4100 kg ağırlık ve uzun traktör. Ben 4708 e 900 kg lik alpler diskaro takıyorum duymuyor bile

Arkadaşlar sizdeki bu malı kötüleme bu traktörü kullanıp yaşadıklarınızmı yoksa duyduklarınızmı? Yoksa bu traktörlere sahip olamıyosunuz Alacak kişilerede engel mi olmak istiyosunuz? Bizde ara işler için aldık biz sizin gibi mal kötüleyenleri dinlemedik. Traktöre bizzat sahip olanlarla konusup aldık 4708 i . Sizin o kötülediğiniz 3 silindir motoru sizin 4 silindir motorlarınızdan daha iyi. Bide 4708 varken case yi önermek cok saçma. Nedir 3 silindir size göre? 4 silindirde 15 gaz veriyosanız 3 silindirde 16 17 gaz vereceksiniz 4700 serisi cok rahat cok konforlu casede o tadı alamazsınız. Diyosunuz ki kalıbıni taşımıyor? Kullandınmi arkadaşım 4700 traktörün mü var? Duyduklarını değil tecrübelerini paylaş burda alacak olanları yada motora sahip olanların aklıni bulandırma. Forumda 4700 serisi kullananlara soralım burda nabız yoklama ya gerek yok. Koskocaman mf mühendisleri nden daha mi iyi biliyosunuz? 20180704_185348.jpg20180416_125115.jpg20180605_190320.jpg20180704_162220.jpg

Arkadaşlar sizdeki bu malı kötüleme bu traktörü kullanıp yaşadıklarınızmı yoksa duyduklarınızmı? Yoksa bu traktörlere sahip olamıyosunuz Alacak kişilerede engel mi olmak istiyosunuz? Bizde ara işler için aldık biz sizin gibi mal kötüleyenleri dinlemedik. Traktöre bizzat sahip olanlarla konusup aldık 4708 i . Sizin o kötülediğiniz 3 silindir motoru sizin 4 silindir motorlarınızdan daha iyi. Bide 4708 varken case yi önermek cok saçma. Nedir 3 silindir size göre? 4 silindirde 15 gaz veriyosanız 3 silindirde 16 17 gaz vereceksiniz 4700 serisi cok rahat cok konforlu casede o tadı alamazsınız. Diyosunuz ki kalıbıni taşımıyor? Kullandınmi arkadaşım 4700 traktörün mü var? Duyduklarını değil tecrübelerini paylaş burda alacak olanları yada motora sahip olanların aklıni bulandırma. Forumda 4700 serisi kullananlara soralım burda nabız yoklama ya gerek yok. Koskocaman mf mühendisleri nden daha mi iyi biliyosunuz?Ekli dosyayı görüntüle 31031Ekli dosyayı görüntüle 31032Ekli dosyayı görüntüle 31033Ekli dosyayı görüntüle 31034

Abi bunların 4707 modeli nasıl ? O 75 hp galiba. Alan kullanan tavsiyen var mıdır?

Ağa fıata geçmesine gerek yok perkinsin bir dünya motoru var.Şuda var şuan mevcut üzerindeki motorun aynısı fent 200 variodada kullanılıyor.Fendt çoğu serisinde deutz kullanırken 200 serisinde bu motoru kullandıysa vardır bir bildiği.

Motor karakteristiği, kademesiz şanzımana daha uyumludur, motor çok fazla esniyor, stabil çalışamıyor, buda çekmiyor olarak algılanıyor.Yük altında 300-500 devir gibi aşırı sıkışmalar dikkat çeker.Sert çalışmalı Perkins motora benzemiyor.Üst modellerde bu karakteristik Dyna şanzıman ile uyumludur, tork yüksek, alt modellerde ani yüklenmelere yeterli cevap ver(e)mez.

hacam anlatmaya çalışıyoruz ama kardeşlerimiz anlamamkta ısrar ediyorlar.
köyümüzde 4709 aldı komşunun biri sonra traktöre yazılımda falan yükletmişler iyi ama yanyana ekim yapıyoruz tarlalarımızda 75C de de 4 sıralı irtem marka ayçiçek ekim makinası var 4709 dada aynı makina
inanın 4709 duman dumana gidiyor bayılarak ve sürekli duman atarak.4 sıralı havalı makinada sözde 90 hp traktör bayılırmı! bunlar bayılıyor.
75c ile 2.viteste sanki boşta gidiyor.
traktör yarışlarına katıldığımda da bizzat kullandım traktör gaza bassanda gitmiyor.bukadar...
kalkıpta 4709 un hidroliği kötü demiyoruz veya 12+12 vites yaramaz demiyoruz.
ayrıca 75c nin hidrolik aksamı 4700 e göre zayıf diyoruz.vicdanen kimseye yanlış bilgi verdiğize inanmıyorum.saygı selam.