Mazot gübre desteği?

​2016 Üretim Yılına Ait MGD ( Mazot Gübre Desteği) ödemeleri ve 2017 Üretim Yılı Güz Dönemi Sertifikalı Fidan Kullanım Desteği ödemeleri 24.03.2017 Cuma günü çiftçilerin hesaplarına yatırılmaya başlanacak.

Gida Tarim ve Hayvancilik Manisa il müdürlügü destege iliskin su aciklamayi yapti: MGD desteği; 72.098 işletmeye 35.500.923 TL. Sertifikalı Fidan Kullanım Desteği; 140 işletmeye 909.456 TL. Ödemeler TC numarasının son hanesine göre yapılacaktır.

TC KİMLİK NUMARALARININ SON RAKAMINA GÖRE;
0-2 olanlar 24.03.2017 CUMA saat 18:00 den itibaren.
4-6 olanlar 31.03.2017 CUMA saat 18:00 den itibaren.
8 olanlar 07.04.2017 CUMA saat 18:00 den itibaren. ödenecektir.

Not: Bankanın ödeme prosedürü değişebilir. Banka iş ve işlemlerini erken bitirmek için işlem yapabilir.

Tüm çiftçilerimize duyurulur.

Yeni zıraat bankasının facedeki sitesinde ödeme takvimiyle ilgili yazısını okudum
TC no sonu 0-1-3-5-7-9 olanlar dün başlamış
TC no sonu 2-4 olanlar haftaya cuma
TC no sonu 6-8 olanda 14 nisanda olcakmış
Yani devletin bankası bile vatanadaşı enayi yerine koyyo
Ülkemizde TC no sonu 1-3-5-7-9 gibi tek rakamla biten kimlik benim bildim kadarıyla kesinlikle yok bu nsl bir ödeme takvimi anlamış degilim

Yeni zıraat bankasının facedeki sitesinde ödeme takvimiyle ilgili yazısını okudum
TC no sonu 0-1-3-5-7-9 olanlar dün başlamış
TC no sonu 2-4 olanlar haftaya cuma
TC no sonu 6-8 olanda 14 nisanda olcakmış
Yani devletin bankası bile vatanadaşı enayi yerine koyyo
Ülkemizde TC no sonu 1-3-5-7-9 gibi tek rakamla biten kimlik benim bildim kadarıyla kesinlikle yok bu nsl bir ödeme takvimi anlamış degilim
Abi zaten tek rakam yok 1 3 5 7 9 olanlar vkn nosu
cbf710640fcd0d490a47e129e2c50deb.jpg

Abi zaten tek rakam yok 1 3 5 7 9 olanlar vkn nosu
cbf710640fcd0d490a47e129e2c50deb.jpg
Cemal biladerim bende onu anlatmak istiyorum ,yani vkn olan birinin haliyle tc no da vardır ne diye vkn bu işe dahil edipde milletin alca parayı keyfi geciktiriyorlar.
Ödeme takvimine bi baksana vkn tek rakam olanlar neden bir güne toplanmışda ,tc no rakamları haftalara yayılmış .

Cemal biladerim bende onu anlatmak istiyorum ,yani vkn olan birinin haliyle tc no da vardır ne diye vkn bu işe dahil edipde milletin alca parayı keyfi geciktiriyorlar.
Ödeme takvimine bi baksana vkn tek rakam olanlar neden bir güne toplanmışda ,tc no rakamları haftalara yayılmış .
Abi vkn vergi kimlik numarası tc nosu olmayanlara öyle ödeme yapılıyormuş

Vkn dedikleri şirketleedit. yani cks kaydı sirket üzerine olan bir kişinin şahıs hesabina değil sirket hesabina yatırılır parası