Kaliteli Boğa siperması

Bronswis mevcut özel getirtiyorum tüm firmalardan kullandım bizzat kendim atıyorum tohumu buzağılar mevcut elimde bu yıl semex in buzağıları doğuyor süper
Geçen yıl demsa ve egevet önceki yıl tareks ve biovet semenzoo hepsini denedim
Zooteknist [emoji243]
Teşekkür ederim ertuğrul bey. Bizim veteriner demsanin tohumlarını getirmiş seçim yapacağız bakalim

Demsa'nın CARTER isimli sperması çok iyi. Brown Swiss. Ben onu kullandım. Henüz doğmadı ama güzel verileri var.

Carter
f4961373e87a01b40c1c71f60c921648.jpg
39b642b009850f3c5eec13cbb7b70a9b.jpg
f51f5b5f09f4f2b17f9489933df45b0a.jpg
bunları bu yıl sipariş verdim kullanıcam

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Bir çok boğanın kızı var hepsini test ettim eledim ve sürümü CRI nin Standatlarına eriştirdim baya çaba harcadım bu bir sevda işi inşAllah LALAHANA boğa gönderecem amacım bu şuan
Geçen yıl Alibaba tohumunu kullandım anne huray\joltun kızı
10 ayda 13.000 kg süt verdi %4.2 yağ bu verileri şuan fakültede tez aşamasında kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: KüreLee
Barış Bey teşekkür ederim simental, holştein siperması tercihin nedir
Sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda seçim yapacağız

Bu seçimler yozgat mrkz. Genelin de kullanılacak

Fiyat konusunda bilgo verirseniz senirim

Selamlar

Bende Holstein hiç yok. 1 adet Montofon var. (Nazar boncuğu)
Ona Carter attım. Onu da Simental tohum alırken yanında eşantiyon almıştım.
Simental tohumlar için zaten konu başlığım var. Oradan takip edebilirsin.

Simental tohum konusunda her zaman yardımcı olmaya hazırım.

Montofon ve Holstein spermalar hakkında bilgi sahibi arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz.

Bir çok boğanın kızı var hepsini test ettim eledim ve sürümü CRI nin Standatlarına eriştirdim baya çaba harcadım bu bir sevda işi inşAllah LALAHANA boğa gönderecem amacım bu şuan
10 ayda 13.000 kg süt verdi %4.2 yağ bu verileri şuan fakültede tez aşamasında kullanıyorum
Abi maşallah 13.000 süper ir rakam
Sipema ücret ledini özel den atarsam pazarlığı ona gore yaparız kaliteli siperma bu bölge bilmiyor daha doğrusu adı sani olmayan tohumları attılar ben dahi güvensizlik var o yüzden benim seçim yapmamı istiyorlar

İşin sonunda sen seçtin tohumları diyecekler iyi yavrular dogmazsa

Bende Holstein hiç yok. 1 adet Montofon var. (Nazar boncuğu)
Ona Carter attım. Onu da Simental tohum alırken yanında eşantiyon almıştım.
Simental tohumlar için zaten konu başlığım var. Oradan takip edebilirsin.

Simental tohum konusunda her zaman yardımcı olmaya hazırım.

Montofon ve Holstein spermalar hakkında bilgi sahibi arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz.

Bendede holştain mastikred (red holştain ) fordbell in kızı var 28 lt alıyorum ama Montofon benim işim sen söle ben kızlarını çekip atayım bilgi vereyim.
Ama simental yol henüz onun için size danışırım yaza işletmem bitince 25 adet ithal getirecem bi bismillah diyelim bakalım simental Nasıl [emoji6]
Paslaşırız olurmu [emoji106]

Maşallah 13000 çok iyi. Mantofonun kıymeti, sizin gibi üreticiler sayesinde tekrar anlaşılır.

Alman spermaları iyidir fakat uygulanicak sperma sizin hayvanla uyumlu olmasi lazim mesela uygulanicak olan hayvanin ayak yapisi bozuksa ayak bacak degeri iyi sperma kullanilmalidir,meme yapısi duzgun degilse meme yapisi duzgun tohum kullanilmalidir vs vs

• Beğen
Tepkiler: simentalci

Ben de kaliteli montofon sperma arayışı içerisindeyim. Şu ana kadar en kaliteli Vigor isimli boğayı buldum. Aslında Huray bakıyorum zamanında tareks getirmiş ama henüz bulabilmiş değilim.

Ben de kaliteli montofon sperma arayışı içerisindeyim. Şu ana kadar en kaliteli Vigor isimli boğayı buldum. Aslında Huray bakıyorum zamanında tareks getirmiş ama henüz bulabilmiş değilim.

Vigor eski boğalardandı hatırladığım kadarı ile çünkü ben kullandım ii boğadır fakat buzağıları biraz hassas oluyor
Montofon boğa demsanın carter tavsiye ederim
Karvette Alibaba huraydan çok üstündür ilk 10 a girdi tavsiye ederim
Huray bulunmuyor artık