Benim Çiftliğim - TrakKulüp (2 Şubat 2017 Perşembe)

görevliye dedimki "ercana laaa get"diyebilirmiyim..
dediki olmaz abi...

s.a beyler...
iyiki varsınız..
ne bileyim aklıma o anda ne geldiyse onları söyledim..
umarım iyi olmuştur..

Diyemedinnnn hahahah :)
Senin akşam ne işin olur biz tvdeyken :)

Ercan abi çok yakışıklı ve karizmatik olmuş.[emoji2]

Herkes jilet gibiydi maşallah :)

Güzel program oldu.
Basta kurucumuz Mustafa kardesim , Hacı Mehmet kardesim basta olmak üzere tüm emegi olanlara sonsuz teşekkürler. El birligi ile güzel işlere imza atıldı , tadını hep beraber cikartabiliriz. :)

Teşekkürler Ufuk abi.
Bişeyler katabildiysek ne mutlu bize.
Döytzcü bişey diyemedi ama buluşmada ne edecez bakam.

Elimizden geldigince bol miktarda trakkulup dedik mühendis tekniker akademisyen arkadslardan ve cekirdekten yetme arkadaslarin yaptigi paylasimlari dile getirdik destekleriniz icin tesekkürler

Ağa bize bişey bırakmamışın ki :)

Herkese merhabalar,
Dün akşam ki proğramda inşallah elimizden geleni yapmışızdır. Şahsen büyük buluşmada bile kameradan kaçarken canlı yayından kaçamadık, inan orda olanlar bilir hele Ertaçı görcektiniz :) biz de aynı heyecan vardı ilk reklamdan sonra baya rahatladık artık. Darısı diğer üyelerimize inşallah.
Bizi proğrama davet eden layık gören değerli büyüklerimize, yayınımızı izleyen üyelerimize herkese sonsuz teşekkür ederim.
Yayın internete yüklensin kaçıranlar için ve kendimizde izlemek için konu açacağız
Saygılarımla.

Bu arada otobüsten indik Ertaçla buluşup yola çıktık bizi Başbakan karşıladı 002 :)
Gelirken de tesadüf mü ne ? Bu kez de bi bakan vardı.
Ototgarda davulla zurna ile askerleri uğurluyorlardı.
Bizde faydalandık.
:)

Son düzenleme:

Yoğun bir wahtsap iletisi alıyoruz inanın birçoğunu ekranda dile getiremiyoruz mevcut zamanımız yetmiyor sonrasında geri dönmeye çalışıyoruz
Doğrudur elbette birçok mesaj gelebilir ama dorumda inceliyorumda genelde bazı konular üstüne gidiliyor buranın hemen hemen %80 i hayvancılıkla uğraşıyor o yüzden genel olarak onların söyledikleri biraz öndd oluyor programıda inceledim katılanlar hayvancılıkla uğraşan kişiler bizim gibi örtü alti tarımla uğrasan çok az kisi var forumda bizimde busorunlari dile getirmemiz gerekir bende bunun amacindayim ama bu sorunlari bi dile getiremiyoruz ortu alti tarimi icinde sadece uretim.vs hakkinda konular var diger surecleri inceleyen bi programa rastlamadim bu yuzden bende bu sorunlarimizi dile getirmek istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Doğrudur elbette birçok mesaj gelebilir ama dorumda inceliyorumda genelde bazı konular üstüne gidiliyor buranın hemen hemen %80 i hayvancılıkla uğraşıyor o yüzden genel olarak onların söyledikleri biraz öndd oluyor programıda inceledim katılanlar hayvancılıkla uğraşan kişiler bizim gibi örtü alti tarımla uğrasan çok az kisi var forumda bizimde busorunlari dile getirmemiz gerekir bende bunun amacindayim ama bu sorunlari bi dile getiremiyoruz ortu alti tarimi icinde sadece uretim.vs hakkinda konular var diger surecleri inceleyen bi programa rastlamadim bu yuzden bende bu sorunlarimizi dile getirmek istiyorum.
Örtü altı tarım ve üreticilik benim program konseptimin dışında ve bilgi alanımında dışında o yüzden program konusu yapmadık sulamada değindik biraz Bereket tv de örtü altı yetiştiricilikle ilgili sürekli güncel programlar çekiliyor ama

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Tebrikler 👏👏👏
Yaklaşık olarak 5 aydır Bereket Tv izliyorum (başka hiç bir kanal izlemem)
02 Şubat 2017 tarihindeki bu programı izlerken de, ilk defa TrakKlüp adını duydum ve,
hemen üye oldum...
Güzel program oldu, emeklerinize yüreklerinize sağlık 😊
Programa konuk olarak katılanları, hazırlayıp sunan H. Mehmet Kesikbaş'ı ve Berekete Tv'yi canı gönülden kutluyorum.
Tebrikler....