Anket: Siyasi Konular Serbest Olsun Mu?

Siyasi Konular Serbest Olsun Mu?

• Evet, siyasi konular istiyorum.

Kullanılan: 19 27.9%
  • Hayır, siyasi konular istemiyorum.

Kullanılan: 49 72.1%

• Kullanılan toplam oy
    68
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anket: TrakKulüp'te çiftçilikle bağlantılı siyasi konuların konuşulmasını istiyor musunuz?

1. Seçenek: Evet, siyasi konular istiyorum.
2. Seçenek: Hayır, siyasi konular istemiyorum.

* Lütfen anket üzerinden oyunuzu kullanınız. Yorum yapmayınız, dikkate alınmayacaktır.
* Tapatalk ve Mobil uygulamamızda anket gözükmez, bu nedenle tarayıcı üzerinden giriş yapınız.
* Anket 12 Şubat 2017 Pazar günü saat 23:59'a kadar açık kalacaktır.

"Evet, siyasi konular istiyorum" seçeneği oy çokluğuyla kabul edilirse ne olacak?
- Sitedeki bir bölümde sadece çiftçilikle ilgili siyasi konulara izin verilecektir. Bir tarım politikası veya çiftçinin bir sorunu hakkında yapılan yorumlarda siyasi görüşlerin bulunmasında bir mahzur görülmeyecek, kişilerin siyasi görüşlerini saklama zorunluluğu olmayacaktır. Bu sebeple siyasi konuların konuşulduğu bölümde ortaya çıkabilecek tatsızlıklara karşı daha esnek bir tavır sergilenecek ve bu durumdan rahatsız olacak üyelerin bölüme girmemeleri önerilecektir.

"Hayır, siyasi konular istemiyorum" seçeneği oy çokluğuyla kabul edilirse ne olacak?
- Sitenin hiç bir bölümünde siyasi konuların konuşulmasına izin verilmeyecektir. Bir tarım politikası veya çiftçinin bir sorunu hakkında yapılan yorumlarda siyasi görüşler bulunmayacak, bu gibi konuları konuşma bahanesi altında gizliden siyaset yapılmayacak, siyasi figürler, kişiler ve düşünceler olmadan sadece eleştiri veya öneri yazılacaktır. Bu kuralı ihlal eden mesajlar silinecek, sürekli aynı şekilde yazan üye yasaklanacak ve konunun aynı şekilde devam etmesi halinde kilitlenecektir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...