Rulo balya makinası önerisi

ben slaj paketleme için olarak arastırdım. Kayhan ertugrul haspaylı ve inokulant haznesi var 80.000 TL makina+20.000 paketleme, elibollarda haspay ve inokulant haznesi yok 60.000 TL, avrupa model (ismini hatırlamıyorum) 32000 Euro idi.
kayhan ertugrulun iyi olduğunu duydum.

Fiyatları sizcede yüksek değil mi.tarım makineleri genel olarak çok yüksek fiyatlara satılıyor.fiyatların çiftçilerin genelinin alabileceği fiyatları indirgenmeli.bunlar ilgili bir başlık açıp makinecilerle tartışmak lazım!!

ben slaj paketleme için olarak arastırdım. Kayhan ertugrul haspaylı ve inokulant haznesi var 80.000 TL makina+20.000 paketleme, elibollarda haspay ve inokulant haznesi yok 60.000 TL, avrupa model (ismini hatırlamıyorum) 32000 Euro idi.

Hocam elibolların makinesi buğday arpa sapıda bağlayabiliyor mu yoksa sadece yaş bitki mi bilginiz var mı acaba fiyat olarak piyasanın en uygunu o 200 kg balye paketleme özelliği falan

32.000 Euro olan makinayı merak ettim hatırlarsan yazarmısın
Streçleme kombinasyonlu makinalarda önemli olan ürünü slaj yapması ve streçleme şekli hava kalmayacak şekilde olması
Slaj yapılmayan üründe gövdede hava kaldığından dolayı inokulant dahi eklesen bozulma yaptığını duydum
Fiyatlar krone cf Kuhn lely ortalama fiyatları 70-80 bin Euro arası

32.000 Euro olan makinayı merak ettim hatırlarsan yazarmısın
Streçleme kombinasyonlu makinalarda önemli olan ürünü slaj yapması ve streçleme şekli hava kalmayacak şekilde olması
Slaj yapılmayan üründe gövdede hava kaldığından dolayı inokulant dahi eklesen bozulma yaptığını duydum
Fiyatlar krone cf Kuhn lely ortalama fiyatları 70-80 bin Euro arası
New holland avrupa rulo o fiyatkarda.

Kayhan Ertuğrul un disk biçme rulo balya ve sarım makinası pazarlığını yaptık nasip olursa nisanda teslimatını yapacaklar yerlilerin içinde en kalitelisi o geldi bana hemde yerli inşallah hayırlı olur