JD 6250R - FENDT 828 - CLAAS AXİON 870 - CASE OPTUM 300

Sahte yarış yapıyorlar, yorumlara bakıyoruz, eğleniyoruz işte , bir şey ispat etme derdide yok.Motorlarda ek güç arttırımı var, nasıl kaçamak olmuyor,iki videoyuda izledik.Yorumda da sahtedir,yazıyor.

Bir zamanlar 300 hp Volvo jeneratör 50 000 dolara alındı.150 000 euro ya biçer alınıyor.Avrupa gibi kazanmadan, harcamaya çalışıyoruz, fiyatlar çok çok uçuk rakamlar.Fayda/fiyat hesabı yapsak 2 yerine 1 yazmamız lazım.
Bu tarz traktorleri almamizin sebebi arkasina takacagimiz ekipmanlar ile uyumu ornek verecek olursak. Ben sadece pulluk ve dikrotavator isciligi icin 150hp + traktor istiyorum ancak 150 hp + traktore kverneland pulluk ve gaspardo rotavator alacaksam ...200bin tl traktore 200bin tl ekipmana veririm

Daha kucuk ara isleri icin manevra kabiliyeti yuksek uydu kontrollu hidrolik kaldirma gucu yuksek vites secenegi uygun traktor tercihim olacak ilerleyen donemlerde

Bunlari istedigim sekilde bayiye gittigimde ayarlayabilmeliyim butun traktorleri standart donanim yapip full fonksiyonlu uretmek satis politikasina aykiri

Tabi bu kaliteden odun vermek demek ornegin adam 50 bintlye 0 john deere almis balata yedi 2000 saatte diyor fent alsaydim yemezdi diyor... iste bu soyle fenti goklere cikarirken john deereyi yerin dibine sokuyor... insan neyle neyi kiyasliyor...

Site de eski gonderilerim duruyordur. Bende john deere dusmaniydim ancak etraflica arastirinca john deerenib traktor urettigini digerlerinin goruntu oldugunu fark ettim.. Bunun en buyuk sebebi kalitesi yakiti fiyati falan degill.....

istedegin ozelligi koyabilmen cebine gore varsa varsa paran drect drive sanzimanli alirsin yoksa auto shift 9×3 bile var.

Burda onemli olan soylentiye gore degil yapacagin ise ve kullanacagin ekipmana gore secim...

• Beğen
Tepkiler: hkkcmgz
Case Optum egzoz freni ve elektronik kontrollü turbosu ile ödül almış bir traktördür.Böyle basit şeylere tenezzül edilmemesi lazım.Yakıt değerleri de ortada, konu dışına çıkıyorsunuz.

Peki ödüllü case optum dan almak istiyorum fakat cvt şanzıman olmasın fiyat biraz daha ucuza gelsin 2008 T6000 serisinde bulunan 17 vites şanzımanın biraz gelişmişi 24 vites şanzıman benim işimi görür kademesiz şanzımana gerek yok böyle bir opsiyonu mevcut mu?

Case Optum egzoz freni ve elektronik kontrollü turbosu ile ödül almış bir traktördür.Böyle basit şeylere tenezzül edilmemesi lazım.Yakıt değerleri de ortada, konu dışına çıkıyorsunuz.

Ayrıca john deere 7.310R 2014-2015 DLG power mix taşıma testlerinde daha önceki bütün sonuçların rekorunu kırmıştır (en az yakıt tüketimi)... 2016-2017 de sonuç değişti mi bilmiyorum...

Yanlışın var hocam türkiyede 40 a avrupada 60 a kadar izin veriloyor
Bu hız sınırlaması traktörün optimal taşıma hızını etkiliyor, motor grafiğinde yükte 1750 devir kullanılması gerekirken, 6250 R, 1400 devirle 42 km/h hız yapıyor.Traktör Eco 50 km/h hızda en az yakacak şekilde dizayn edilmiş.
Bazı serilerde ise Eco 60 km/h yakıtları daha az olacaktır,
Traktörlerinde yol seyir hızının 50 km/h çekilmesi iyi olur.