TRAKTÖR KİLOMETRE SAATİ, YOL BİLGİSAYARI

Deneyim dedim oto ölçeri ekranı mavi diye aldık yeşil çıktı cinliler sağolsun motor boş olunca takacam

a14998268f9cefdd3eac1d396c0fd618.jpg

Takipteyiz
Bu cihaz digerinden farkli galiba

Siparisleri verdim yusuf. Geri gorus kamerasi, tv-usb-sdcard ve kamera baglantisi olan ekran 9.5inç, yol bilgisayari. Ekran geldi. Digerleri 20 gun sonra gelicek. Hepsi montaji bittikten sonra paylasirim bende. Yol bilgisayarinin sensorunu takarken hesaplamalarini dogru yaparim insallah.

Deneyim dedim oto ölçeri ekranı mavi diye aldık yeşil çıktı cinliler sağolsun motor boş olunca takacam

a14998268f9cefdd3eac1d396c0fd618.jpg

arkadaşlar ford traktörün devir saati çalışmıyor, değiştrince de pek uzun ömürlü değil çabuk gidiyor. Bu aletten alsak devri en doğru olarak nasıl ölçeriz nereye montajı daha doğru olur fikir verirseniz ona göre sipariş vericem .Yardımcı olursanız seviniirim.

arkadaşlar ford traktörün devir saati çalışmıyor, değiştrince de pek uzun ömürlü değil çabuk gidiyor. Bu aletten alsak devri en doğru olarak nasıl ölçeriz nereye montajı daha doğru olur fikir verirseniz ona göre sipariş vericem .Yardımcı olursanız seviniirim.
Kranka bağlarsın ölçersin deviri ölçmek için birsuru alet var elekronik devir saatleri analoglar devir salisma saati bakım saati birleşik olanlar var