tumosan 8095 almak istiyorum tavsiye kullananlar yardimci olabilir mi acill

Herkese hayırlı bereketli hasarlar arkadaşlar tumosan 8095 almak istiyorum bir tane buldum 186 saatte tente li Düğmeli 4×4 Düğmeli difrensiyal kilidi Düğmeli kuyruk mili yardimci piston ve kanca tip hidrolik kolları var 2016 model galeride bu traktor niye 186 saatte galeriye düşmüş bilmiyorum ama temiz duruyor sifir gibi yani çalıştırdım bi ama pek bilgim yok sizden ricam bi kullanımını hidrolik lerini vitesletini anlatirmisimiz 12 12 sanzman var yakıtı nasıl 4 lu 14 no ünlü otomatik yayli pulluk 13 lü tiller 21 li Aysan 1 tonluk gübe makinası vs kullanıyorum pulluklarim 1090 kg vs kullananlar anlatsa sevinirim

Herkese hayırlı bereketli hasarlar arkadaşlar tumosan 8095 almak istiyorum bir tane buldum 186 saatte tente li Düğmeli 4×4 Düğmeli difrensiyal kilidi Düğmeli kuyruk mili yardimci piston ve kanca tip hidrolik kolları var 2016 model galeride bu traktor niye 186 saatte galeriye düşmüş bilmiyorum ama temiz duruyor sifir gibi yani çalıştırdım bi ama pek bilgim yok sizden ricam bi kullanımını hidrolik lerini vitesletini anlatirmisimiz 12 12 sanzman var yakıtı nasıl 4 lu 14 no ünlü otomatik yayli pulluk 13 lü tiller 21 li Aysan 1 tonluk gübe makinası vs kullanıyorum pulluklarim 1090 kg vs kullananlar anlatsa sevinirim

Hocam bende düşünüyorum arkadaşimda var ama ortadan vitesli olanını al diyor 2011 ve öncesiymiş onunki de öyle bakalim kullananlar yardımcı olur. 5 li 14 lü alpler kullanıyor.

İki defa şanzıman bir kez defransiyel topladık, motor 5000 saate gelmeden, hangi parça ağaç tokmakla çıkar, hangi parça çekiçle çıkarılabilir, bu sayede öğrendik.Fiyat çok uygunsa, servise fazladan zaman ayırabilirim diyorsanız alın.

Niye onermiyorsunuz bugün 5 tane 2014 üstü traktor baktım erkunt 90e lux e baktım 1100 saatte ikinci el dağılmış ti resmen debriyaj kaya gibi ayır miyor frenler tutmuyor elektronik 4x4 yok dif kilit yok yardimci piston yok 2014 model .fiyat 64 bin tumosan sifir neredeyse

almadım daha hic tumosan kullanmadim özelliklerini hidrolik kolları surumde nasıl ayarlanir lift o matic yani hiç kullanmadım styer 8073 te tek kol var Düğmeli difrensiyal kilidi mesela bastığında 4 teker mi kilitliyor vs vs tarla da kaçıncı fitesler kullanılıyor seri bir traktor mu ? devirli mi vs

Arkadaslar yardimci olun musait olan
İyi akşamlar kardeşim ben tümosan kullanıcısı olarak pek memnun değilim benim traktorumde öyle çok bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar ufak tefek arızaları var eğer bunlarla uğraşırım dersen al ama benim sana tavsiyem ya temiz bir 398 lik al yada 3095 bunların fiyatı alacağın traktörle aynı ama daha sağlam

• Beğen
Tepkiler: altanasc
krediyle alicam dediğin traktor e kredi çıkmıyor . senin traktorun hangi modeli ve kısaca nasıl soru n yaşadın yani neden almayayim ne tür arıza traktorun kaç saatte kaç model
Krediyle alacaksan ona birşey diyemem benimkide 8095 2011 de aldık 2012 çıkışlı ortadan vites 2700 saatte baskı baltaya yağ vermeye başladı bunun içinde bazen vitese geçmiyor arka samzuman dişlileri bitmeye başlamış yazın ses geldiği için sökmüstuk bunun gibi işini aksatacak sorunlar kabin takozlarini nerdeyse her sene değiştiriyorum

Krediyle alacaksan ona birşey diyemem benimkide 8095 2011 de aldık 2012 çıkışlı ortadan vites 2700 saatte baskı baltaya yağ vermeye başladı bunun içinde bazen vitese geçmiyor arka samzuman dişlileri bitmeye başlamış yazın ses geldiği için sökmüstuk bunun gibi işini aksatacak sorunlar kabin takozlarini nerdeyse her sene değiştiriyorum
Cekisinde felan hiç sıkıntı yok 5 li 12 li kullanıyorum toplamda 1100 dönüm arazi işliyorum bunun 850 dönümü sulu yakitinda felan şikayetim yok ama arızalar işimi aksatiyor zaman zaman

nerelisin peki arkadaşım bir traktorun arka dişli si nasıl biter ya 34 yıldir styer kullanıyoruz daha maşallah debriyaj bile değişmedi dışli bitmesi ilk duydum vites geçmeme yi de devriyajdan yapar çok mükemmel bir ayar ister benim styer i kendim viteslerini yandan yaptım foto yüklerim 1.2.3.4 sağ da ileri geri buçuk sol da mükemmel geçiyor vitesleri ama debriyaj her sezon ayarlarız arka yaglarini her yıl değiştiriz