Case c hidrolik ortakol boyu

Orjinali almak güzelde kullanacağınız yer daha önemli. Ekipmanın ile traktör arası kalan mesafede önemli. Bizde 55cm hidrolik var, 62cm lik , 65cm, 68cm normal orta kol kullanıyoruz ve kullandığımız ekipman özelliğine göre değiştiriyoruz. Ama bana sorar iseniz en uygun olanı 62cm. Aşağı yukarı her ekipmana uyuyor. 70cm sanki çok gibi. Bir yanlışlık olmasın. Orta kol kapalı iken delik merkezinden merkeze ölçülüyor. Bence tekrar ölçün.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Orjinali almak güzelde kullanacağınız yer daha önemli. Ekipmanın ile traktör arası kalan mesafede önemli. Bizde 55cm hidrolik var, 62cm lik , 65cm, 68cm normal orta kol kullanıyoruz ve kullandığımız ekipman özelliğine göre değiştiriyoruz. Ama bana sorar iseniz en uygun olanı 62cm. Aşağı yukarı her ekipmana uyuyor. 70cm sanki çok gibi. Bir yanlışlık olmasın. Orta kol kapalı iken delik merkezinden merkeze ölçülüyor. Bence tekrar ölçün.

Uyarı ve bilgi için teşekkürler. Bugün tekrar arayıp ölçü aldırdım yaklaşık 69 cm. Üzerinde gelen kancalı ortakol fırfır ve ot biçme makioesi hariç diğer ekipmanlara oluyor.

• Beğen
Tepkiler: yetkin19
Jxc kullanıcılarına küçük bir dip not.Hidrolik orta kol takılı iken traktörü kesnlikle tarla kenarlarında veya tarla sınırlarından geçerken sakınola traktörü askıda bırakmaya yönelik hareketlerden kaçının.hidrolik çıkışların bağlı olduğu parçayı komple yerinden kırıp söküyor.ayrıca pistonlu orta kol takılı iken gergi kolları fazla gevşek olursa spolvalflere zarar veriyor.valf çıkışını kırdım.haberiniz olsun dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Sipariş bugün geldi 60 cm bbk diye geçiyor 360 tl kargo karşı tarafa ait. DSC_0586.JPG