Case c hidrolik ortakol boyu

55 cm uygun olur, yalnız kaynaksız hidrolik orta kol almanı tavsiye ederim.Kaynaklı olanlar ısınmadan dolayı piston yolunda bozulmaya neden oluyor.Bir süre kullandıktan sonra keçe yağ kaçırmaya başlıyor, keçe değiştirmek gerekiyor.Kaynaksız olanlar daha uzun süre yağ kaçağı yapmıyor.
Bunları bugün buldum fiyat 800 tl diyorlar konya yapimiymis sizce nasıl alınır mı traktör um Arion 410 Screenshot_2017-12-05-19-49-52.pngScreenshot_2017-12-05-20-37-08.png

Bunları bugün buldum fiyat 800 tl diyorlar konya yapimiymis sizce nasıl alınır mı traktör um Arion 410 Ekli dosyayı görüntüle 22145Ekli dosyayı görüntüle 22146

Piston giriş kısımları kaynaklı yapılmış, kullanılır ama ileride yağ kaçağı yapabiliyor.Piston kapasitesi;4
Basınç=kuvvet/yüzey alanı, P=F/S ifadesinden, 200 bar= F/ (3,14*(3*3)) F=5650 kg, 6 cm kalınlığındaki pistonun verebildiği kuvvettir, yaklaşık yuvarlak hesap 5000 kg civarlarıdır.Her türlü ekipmana fazlasıyla yeter.
Resimdekiler özenilerek ve kullanışlı yapılmış, basit olanları geçen yıl 200 TL civarıydı.Pazarlık payı var gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: harunn3085
Bilgi için teşekkürler. Ayrıca ben yeni bi traktör aldım bayi bana ayrıca bi pistonlu kolda verdi musait olunca sizinle paylaşmak isterim kullanicagim traktör e boyu uygunmu ve fimaks sıra bağımsız slaj makinasi uygunmudur dıye inşallah sizi rahatsiz emmemis olurum. Bu arada ismim Harun erzurumluyum

• Beğen
Tepkiler: _sefa_ ve The_Hoca
Hidrolik liflerin keçeden yağ kacirma konusunda bnde bir bilgi vermek isterim hidrolik miller keçe yüzeyi taşlanmış olmali ve birde piston un iç yüzeyi Honlanmis yanı taşlanmış olmali her ikisininde yüzeyinde oluşan incecik çizikler kecelere zarar vermekte ve o ince çizikten yağ atmakta tek çözüm keçe değişmek ve o yüzeylerdeki çizikleri bir tornaciya yok ettirmek bazen keçe çapları ilede oynamak gerekebilir buna Tornaci karar verir