SimTractor Tüyoları

Ynt: SimTractor Tüyoları

bende bişe soracam ama yeni bi konu açmak istemedim konu kirliliği olmasın diye. sorum şudur. uzak bi tarlaya gittiğimde biçiyorum tarlayı sonra balya yapıyorum balyaları getirmek için traktörün römorkuna koyamıyorum. koyduğumda içinden geçiyor ve yere tekrar düşüyor bunun çözümünü bilen varsa yazsın şimdiden teşekkürler

ebue link=topic=1113.msg188695#msg188695 date=1245411016' Alıntı:
bende bişe soracam ama yeni bi konu açmak istemedim konu kirliliği olmasın diye. sorum şudur. uzak bi tarlaya gittiğimde biçiyorum tarlayı sonra balya yapıyorum balyaları getirmek için traktörün römorkuna koyamıyorum. koyduğumda içinden geçiyor ve yere tekrar düşüyor bunun çözümünü bilen varsa yazsın şimdiden teşekkürler

düz platform gibi romork var 4 tekerli ona yükleyeceksin ozaman düşmez her romorke yüklenmiyor balyalar.

nkoca link=topic=1113.msg188705#msg188705 date=1245415271' Alıntı:
düz platform gibi romork var 4 tekerli ona yükleyeceksin ozaman düşmez her romorke yüklenmiyor balyalar.

ilk önce cevap verdiğiniz için teşekkürler.

düz platform gibi derken yani o yanlarında bişe olmayanlar mı?

mustafa_sarsilmaz link=topic=1113.msg211589#msg211589 date=1252075899' Alıntı:
herkese slm ben simtractor 3,66 yı yükledim çok güzel bi oyun da ben oyuna başladım buğday biçtim falan oyundan çıkmam gerekiyordu kaydetmedi nasıl kaydediliyor yardımcı olur musunz?
esc tusuna basılı tut karsına cıkan menuden kaydet secenegını buL kaydet te aRkadakı ekran mavı olana kadar bekLe ;) iyi oyunLar

arkadaslar ESC ye basınca adam traktorden iniyor ama geri bindiremiyorum ozaman ne yapmalıyım bide oyun esnasında sawe nasıl yapa bilirim şimdiden teşekürler

ozan_06 link=topic=1113.msg59208#msg59208 date=1216844353' Alıntı:
Gerçi biliyorsunuzdur ama SimTractor oyununda ambardaki buğdayı, cepteki parayı, hayvan gübresi miktarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yani isterseniz ambarda 1.000.000 luk buğday, cepte 10.000.000 para v.s...AYrıca menüdeki tüm ekipmanları otomatik olarak açmakta mümkün...Hepsi çiftliğin ilerisindeki depoda duruyor...
Böyle yapınca gerçi ne oluyo onuda bilmiyorum, ben Sim Tractorden dee SF2008 dende işlerin çoook zun sürmesi nedeniyle sıkıldım..SF2008de hele bir tarla tam 9 saat sürdü, 130 küsür ton verdi...Nadasını düşünmek bile istemiyorum:)
:D nadası 1 hafta sürer heralde..

tarlayı sürmeden ekiyon çıkıyor bide sürmek için uğraşmayın hayvanları ne yapacaz satabilirmiyiz balya attım önlerine yemiyorlar nası bi sitemi var nunların anlamadım

arkadaslar ben 366f ındırdım kurdum turkce yama falan calısıyor amaaaaaaaaaa 1 yesıl bıcerı alabılıyorum bıde yesıl eskı traktor dıgerlerını satın alıyorum amaaa o tractoru yada sarı bıcerı yada dıgerlerını secıp devam a bastıgımda olmuyor baslamıyor ıyun derdıme bır careeeeeeeeeeeee