Arka dingil yağ kaçırmış

05c44a4eca5a220a8345b682bd665c2e.jpg
f5c1932ab2e86af2390d17edccb6f6db.jpg
diğer tarafta bu yağlanmadan yok ne yapmak lazım servis getir gerekeni yapalim diyor ama arkasının acilmasi kafamı karıştırdı

Şanzıman yağları damper çıkışlarından genelde eksiltir, yağ değişimlerinde yağını tamamlarsınız.Keçeyi değiştirmek için kovan sökülecek,uzun hikaye yarım günlük iş, düzgün toplanmazsa da baş ağrıtır.Eski traktörlerin bazılarında da olur, genelde kurcalanmaz.İyi çalışmalar.

• Beğen
Tepkiler: ilkerdmr
Şanzıman yağları damper çıkışlarından genelde eksiltir, yağ değişimlerinde yağını tamamlarsınız.Keçeyi değiştirmek için kovan sökülecek,uzun hikaye yarım günlük iş, düzgün toplanmazsa da baş ağrıtır.Eski traktörlerin bazılarında da olur, genelde kurcalanmaz.İyi çalışmalar.
Kacak buyur mu acaba zamanla ? Garanti kapsamındayken yaptırmak mı mantıklı olur yoksa hiç elletmemek mi?

kaçan yağ ise bence garantiden sokturup değiştirtin cunku ilerde kendin masraf yaptırarak değiştirirsin. birde o yaglı kısmı silip bi daha olacakmı diye bakın isterseniz . bazı markalarda oraya gres te basılıyo sanırım yanlıs hatırlamıyorsam tabi kubotada gormedim

• Beğen
Tepkiler: ilkerdmr
kaçan yağ ise bence garantiden sokturup değiştirtin cunku ilerde kendin masraf yaptırarak değiştirirsin. birde o yaglı kısmı silip bi daha olacakmı diye bakın isterseniz . bazı markalarda oraya gres te basılıyo sanırım yanlıs hatırlamıyorsam tabi kubotada gormedim
Silip temizleyip dediğiniz gibi acaba gres falan sürülmüş olabilir mı diye dusundum 4-5 saat yer sürdüm fotoğraf takı gibi durum oluşmadı ve içten parmagima yağ az geldi ama diğer tekerlekte hiç yok