8 sonuçtan 1 ile 8 arası gösteriliyor

SERA PROJESİ

Arkadaşlar herkese işlerinde Allah kolaylık versin bereketli helal ekmek yedirsin
    Benim sera konusunda yardıma ihtiyacım var.
    Ablam sera desteklemesi için başvurmuş ama bunun için proje getirmeleri söylenmiş, bizim oralarda sera pek olmadığı için , sera projesi hakkında pek bilgi bulamadım,
    Nasıl proje hazırlanır yada elinde hazır proje olan varmı ebatları pek önemli değil yer müsait uzunluğu ortalama 50 metre yada daha büyük küçük farketmez o ölçülerde proje hazırlamak istiyoruz.

Cevap: SERA PROJESİ

Samsun`da bu isi yapan var. http://www.agaclar.net/forum/evde-to...lari/31463.htm

Buradan okuyup resimlere bakar ve istersen arayabilirsin.

Alıntı KIZILTAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsun`da bu isi yapan var. http://www.agaclar.net/forum/evde-to...lari/31463.htm

Buradan okuyup resimlere bakar ve istersen arayabilirsin.
    Bu şekilde değilde 1dönüm civarı kapalı sera düşünüyoruz , devlet desteği ile yapcağımız için proje çizmemiz yaptırmamız gerekiyor.

Tartes ( Izmir ) bu konuda satis yapiyor. Almak istemeseniz bile cizimleri surada var http://www.e-tartes.com/TP600-TP600-...TULU-SERA.html

Once ne yetistereceginize karar vermeniz lazim, domates-biber-hiyar, kesme cicek, kavun karpuz gibi.

Firmaya mesaj atip ne yetistireceginizi ve istediginiz olcuyu yazin, ellerindeki tiplerden size onerirler, seralar yukseklik ve cati tipine gore farkli oluyor.

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese işlerinde Allah kolaylık versin bereketli helal ekmek yedirsin
    Benim sera konusunda yardıma ihtiyacım var.
    Ablam sera desteklemesi için başvurmuş ama bunun için proje getirmeleri söylenmiş, bizim oralarda sera pek olmadığı için , sera projesi hakkında pek bilgi bulamadım,
    Nasıl proje hazırlanır yada elinde hazır proje olan varmı ebatları pek önemli değil yer müsait uzunluğu ortalama 50 metre yada daha büyük küçük farketmez o ölçülerde proje hazırlamak istiyoruz.
    Bu konu hakkımda benimde bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar. Erzurumda sera açmak mantıklı mı acaba?

YUSUFTUYLUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sozlrcom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu hakkımda benimde bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar. Erzurumda sera açmak mantıklı mı acaba?
    selamlar hemşerim.
    bende Erzurumdayım.
    sen neresindensin,
    burada zirai bir iş yapacaksan çok iyi düşünmen lâzım,malüm kış ve şartları ağır.

sozlrcom teşekkür etti.

Erzurum merkez hacı abi. Aynen ya iklim şartları biraz sıkıntılı gerçekten.

YUSUFTUYLUOGLU teşekkür etti.

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde değilde 1dönüm civarı kapalı sera düşünüyoruz , Sera desteği ile yapcağımız için proje çizmemiz yaptırmamız gerekiyor.

Hacı abi ne yaptın projeyi halledebildin mi. Öyle gezinirken bi sorayım dedim. Ben erzurumda niyetlendim ama hayal oldu