Albit kullanan var mı ?

Albit kullanıcısı arıyorum , kullanan varsa etkilerinden bahsedebilir mi ?
75cf8f26696a68c6ef4d52dfd8aa312c.jpg

İpsala Keşan Malkara civarında bu yıl kullanımı çoğalan hem tohumu kaplama hem de bitkinin gelişim dönemlerinde kullanılan bitkiyi kuraklık stresinden koruyan mililitre ile (şırınga) satılan kilosu 2000 lira bir tür bitki besin elementi/ kullananlar çok memnun , satıcısı çok iddialı , bakalım bekleyip göreceğiz verimlerde ne fark edecek .

İpsala Keşan Malkara civarında bu yıl kullanımı çoğalan hem tohumu kaplama hem de bitkinin gelişim dönemlerinde kullanılan bitkiyi kuraklık stresinden koruyan mililitre ile (şırınga) satılan kilosu 2000 lira bir tür bitki besin elementi/ kullananlar çok memnun , satıcısı çok iddialı , bakalım bekleyip göreceğiz verimlerde ne fark edecek .
Neden bu kadar pahalı

keşan da kullanan kimdir bilgin var mı? işi takipliye yim.

Benim hesabım yanlış değiş ise. 200 ml ton da diyor. 20 kg attığımısı düiünürsek 5 ml yapıyor dönüme ıslanan tohum. İki kez dönüme 4 erden etti 8 artı 5 ml ıslama etti 13 ml. 24 tl ise dönüm malıyeti. 24/13 =2,8 tl 1 ml. Litrelik olsa ilaç eder 2,800 tl.

250 ml sine 500 tl dediler ml 2 tlye geliyor nohut için sordum ilk uygulama dekara 4 ml 2. Uygulama dekara 9 ml kullanın dediler miktar olarak çok az etkisi ne olur bilmiyorum birebir kullanan ile görüşüp almak lazım