İnsansız Traktör

Bunu tüm araçlar için yaptılar yük gemileri için geliştirildi ilk. 3 çocuk yapın diyor hükümet ama artık kızanlar işsiz kalıp taşı toprağı yer diye düşünüyorum. Çünkü insan gücünden az maaliyetle üretim yapabiliyorlar artık çin bile pahalı geliyor artık. Traktör için konuşmak gerekirse büyük çiftçilerimizin işine yarayabilir. Youtube videosunu izlemiştim ilk çok güzel iş çıkarıyor.

Size bir nebze katilsamda , memelekette o kadar issiz varken , bizim tarimda isci bulamamamizin , bulduklarimizinda sanki lutufta bulunuyormuscasina calsimasi gercekten cok garip geliyor . Bakiyorsun adamda para yok calis diyorsun , arazi isi oldumu kimsenin macasi yemiyor. Millet gidip AVM de klimali ortamda iki bayan gorup calisacak , asgari ucretle hemde . Ben diyorum ki insallah daha da mekanizasyon olur tarimda .

Size bir nebze katilsamda , memelekette o kadar issiz varken , bizim tarimda isci bulamamamizin , bulduklarimizinda sanki lutufta bulunuyormuscasina calsimasi gercekten cok garip geliyor . Bakiyorsun adamda para yok calis diyorsun , arazi isi oldumu kimsenin macasi yemiyor. Millet gidip AVM de klimali ortamda iki bayan gorup calisacak , asgari ucretle hemde . Ben diyorum ki insallah daha da mekanizasyon olur tarimda .
Hislerime tercüman olmuşsun.. Teknoloji candır.

• Beğen
Tepkiler: birbey42 ve srtys