YENİ CASE JX C SERİSİ

Arkadaşlar, çamurluk hidrolik kumanda kolu 300 lira civarlarında kendim montajını yaptım. Yardımcı piston takımı da montajını birlikte bin lira civarında. Parçaları Newholland servisinden yedek parça bölümünden T4.75 Powerstar serisinin kataloklarindan bulup sipariş ettik.case servisi yapamazsınız dedi öyle bir şeye sistemde yok dedi.ben yaptım.

Bu Case servislerinden herkes şikayetçi bende söyledim gerek yok diyor ben şunu yapak diyom kendi kaputa bez var istersen diyor :/

Arkadaşlar, çamurluk hidrolik kumanda kolu 300 lira civarlarında kendim montajını yaptım. Yardımcı piston takımı da montajını birlikte bin lira civarında. Parçaları Newholland servisinden yedek parça bölümünden T4.75 Powerstar serisinin kataloklarindan bulup sipariş ettik.case servisi yapamazsınız dedi öyle bir şeye sistemde yok dedi.ben yaptım.

Çamurluk hidrolik kumanda takılıyormuydu sonradan TT4 e olurmu aceba

Olur diye tahmin ediyorum.TT4.75 inceleyin.onda var ise olabilir.arka tertibat aynı.

Valla İskender abi çamurluklarda içi oyuk yerler var arka tarafta sağ ve sol Çamurlukta fotoğrafda attığım gibi sizin casede mi böyleydi nerden aldın bide bağlantısı nasıl ve nereye yapılıyor
af7cb4525e1ec3a11bfc667070d60416.jpg