Maksat muhabbet olsun newholland tt 4.75 mi? yoksa case 75c mi?

Şanzımanların vites oranları , difransiyel aynı diye biliyorum. Jc75c de motor daha yüksek tork üretiyor. Yani aktarma organında bu cekiş farkı yapabilir.

Tt4 de sağ sol cam 1 er parça mükemmel görüş açısı var

Tt4 10 cm kadar daha uzun dingil açıldığına sahip.

Jxc nin göstergeler daha güzel.

Tt4de elektrohidrolik anahtarlı difransiyel kilidi var. Jxcde mekanik bu.

Tt4ün hidrolik kolları az bişey daha fazla kaldırıyor.

Birde jxc de kuyruk miki debriyajı sağda tt4de solda diye hatırlıyorum. Jxc deki gibi sağda olması daha iyi bence

• Beğen
Tepkiler: aşkar

Newholland tabiki casede ozellik herzaman eksik olur pazar koc nh pazarini oldurmez case yeni 1 kat iyi oldu ama tt4 caseden kullanim rahatligi olarak 2 ye katlar 1 sene tt4.65 kullandik fren ve vites duzeni egzozun kabinin gorus acisini kapatmamasi 4 cikis ek piston arka cersiz pire gibi motordu 100 lukte o rahat yok

Şanzımanların vites oranları , difransiyel aynı diye biliyorum. Jc75c de motor daha yüksek tork üretiyor. Yani aktarma organında bu cekiş farkı yapabilir.

Tt4 de sağ sol cam 1 er parça mükemmel görüş açısı var

Tt4 10 cm kadar daha uzun dingil açıldığına sahip.

Jxc nin göstergeler daha güzel.

Tt4de elektrohidrolik anahtarlı difransiyel kilidi var. Jxcde mekanik bu.

Tt4ün hidrolik kolları az bişey daha fazla kaldırıyor.

Birde jxc de kuyruk miki debriyajı sağda tt4de solda diye hatırlıyorum. Jxc deki gibi sağda olması daha iyi bence
Dingil.acikliklari jxc de daha fazla
Jxc ve tt4 ayni hidrolik.sistemi var ek.piston.ile case 2700 tt4 3000.kg fatk var basinc vanasindan tt4 biraz daha fazla kaldiriyor jxc de 3000.kg a ayarlanabilir.
Jxc nin kuyruk.mili servo pto.mevcut oldugu icin sol tarafta.
Tt4 75 ile jx 75 c yi yan yana koydugunuzda jx75c daha kalipli duruyor.
Nh da. Tt4 gibi sacma bir urun uretene kadar t4 powerstar i satsaydi eminim.turk cifcisi icin cok.daha hayirli olurdu

Newholland tabiki casede ozellik herzaman eksik olur pazar koc nh pazarini oldurmez case yeni 1 kat iyi oldu ama tt4 caseden kullanim rahatligi olarak 2 ye katlar 1 sene tt4.65 kullandik fren ve vites duzeni egzozun kabinin gorus acisini kapatmamasi 4 cikis ek piston arka cersiz pire gibi motordu 100 lukte o rahat yok
Casenin jxc modeline hic binmis miydiniz
Tt4 un cok rahat oldugunu ifade etmissinizde.

Jxc serisi tdd serisine denk gelir eminimki tdd nin kasasi 2012 de makyaj gordu yeni kasada gene jxc serisinden ustun bir hal alir binmeme gerek yok nhnin kirmizisi ayni motor koç hicbirzaman nh pazarini oldurmez onun icin tercihim nh olur td100d bluemaster var suan caseyi sifir degilde 2 el olarak alabilirim sifir case zarar ediyor guzel motor ama dedigim gibi tt4 de seri pratik bir motor keske 100 bgligi olsa

Jxc serisi tdd serisine denk gelir eminimki tdd nin kasasi 2012 de makyaj gordu yeni kasada gene jxc serisinden ustun bir hal alir binmeme gerek yok nhnin kirmizisi ayni motor koç hicbirzaman nh pazarini oldurmez onun icin tercihim nh olur td100d bluemaster var suan caseyi sifir degilde 2 el olarak alabilirim sifir case zarar ediyor guzel motor ama dedigim gibi tt4 de seri pratik bir motor keske 100 bgligi olsa
Birazcik arastirin casenin maxpro serisi td serisi ile aynidir. Ikiside yerli uretimdir.
Case turkiye pazarinda farmallc yi jxc diye satmaya baslayinca nh ninde t4 powerstar i sunmadi onun yerine yerli uretip tt4 koydular. Yerli uretim.motor. arkasi jxc nin. Arkasi tam bir turk isi oldu
Firsat bulursaniz case jx c serisine binim.bir test edin. Soylemek.istedigimi.ozaman daha iyi anlayacaksiniz

Ya jx olsun ya td olsun. Compakt traktörler ufak tefek görünüyor yanlarında
Cifcilerin.ihtiyaclarina gore. Kucuk parcali arazilerde. Compact traktorler cok.daha basarili. Benim.isledigim araziler en kucuk.1 dekar en buyuk parca 5 dekar. Bir cok parcayi tek yonlu suruyorum.donmuyor bile traktor [emoji1]
Onun icin. Tt4 ve jxc yi basarili buluyorum. Ikiside compact yapida atik ve kivraklar

Cifcilerin.ihtiyaclarina gore. Kucuk parcali arazilerde. Compact traktorler cok.daha basarili. Benim.isledigim araziler en kucuk.1 dekar en buyuk parca 5 dekar. Bir cok parcayi tek yonlu suruyorum.donmuyor bile traktor [emoji1]
Onun icin. Tt4 ve jxc yi basarili buluyorum. Ikiside compact yapida atik ve kivraklar

Sizin durum farklıymış. Nedense compact 75 ler td ve jxpro kadar çekmez gıbıme geliyor. Servis ve bayıler de buyuklerı tavsıye edıyor. Geçen hafta 2018 kepçeli jxc 75 pazarlığı yaptım ama kime danışsam beni vazgeçirdi.

Sizin durum farklıymış. Nedense compact 75 ler td ve jxpro kadar çekmez gıbıme geliyor. Servis ve bayıler de buyuklerı tavsıye edıyor. Geçen hafta 2018 kepçeli jxc 75 pazarlığı yaptım ama kime danışsam beni vazgeçirdi.
Beygir gucune ve kasa agirligina gore compact jxc ve tt4 serileri td ve maxprodan daha iyi cekisliler. Td nin kasasi td 75 e agir geliyor td 90.tam kivami.
Neden. Kepceli75c modelinden vaz gecirdiler gecerli.sebebleri.nelerdir
Ben kepceli.kullanmadim.hic tarladaki performansli bir makine kepcede bazi yonleri eksik kalabilir
Jxc traktoru kullananlar cok.memnun yakit cekis konfor saglamlik yonunden

Çiftlik içi 10 m^3 yem karma önünde çok rahat çalışır, motor esnekliği güzel, hafif kepçede silaj, ot v.s. gayet iyi, pancarda yükler ama 5430 gibi olmaz.Kepçede genelde 4500 kg ağırlıkta motor tercih ediliyor.Kullanım yeri önemlidir.