LANDİNİ 5H100-115 NADAS 2017

Merhaba Forum Ahalisi Hayırlı Cumalar Hayırlı Ramazanlar.Bu Yıl Ki Nadaslardan Videolar Çekmiştim Nisa'n Ayında Burda Yoğunluktan Dolayı Anca Paylaşabildim...
https://youtu.be/k1lTc8yVfto
https://youtu.be/82UsJoYRoAQ
96c883a4519d6822b06f2cc05bc5af2b.jpg
Pulluğu İki kez eğdik sonra komşunun ünlüyü taktım Alpler'e göre çok daha hoşuma gitti
c0d7692cae8e3292e7f32faf091c1e32.jpg
c447a446fd8a9cb8adcb258ee7f49f5f.jpg

Pullugu adeta saf dışı bırakmışsınız. Vur gitsin türküsünü ibo nun üstüne daha güzel söyleyen görmedim.
Biraz öyle oldu İboda güzel söylüyor doğru

Kolay gele Ahmet, Neşet Ertaş türküleriyle güzel bir video olmuş.
Saolasın abi Gecenin o saatinde anca Neşet gidiyor[emoji6]

Perkins motormu var bunların üstünde
Evet Perkins
Ünlünün alplere göre toprağı kapatışı nasıl ahmet ikisi de aynı tarlada kullandın mı ? Seninkine benzer bir durum da ben yaşadım ünlü motoru tutmuyordu ama anızları kapatamıyordu senin taktığın ünlüde kapayamamış gibi geldi gözlemlerin neler ?

Hemen hemen aynı diyebilirim ama Alpler bir tık daha iyi kapatıyor abi burda geçen yıl ekin iyiydi birde hayvanlar çok gelmiyor sap çok kalmış en altta attığım fotoğraf ta kırıldı pulluk yarısını ünlü ile sürdük gerçekten çok güzel ve rahat bir sürümü var ünlünün birde hergi düzgün oluyor...

Kolay gelsin Ahmet.5li olan. H115 mi.Unlunun kulak büyüklüğü ne acaba birde cok sapli yer suruyorsan kulagin ustune sap gomucu takacaksin ozaman tadindan yenmez.Ben almayi dusunuyorum
Saolasın abi 115 lerde de 5 li var bende de 5 li var hepside 12 numara bu yıl pulluk ları değiştirmeyi düşünüyoruz bizim araziye uygun deyiş bu pulluk lar...
Güzel paylaşım. Landini zaten süper motor, bir de landini takımı olunca hepten süper
Aynen öyle Teşekkür ler abi...
5h100 ne kadar yakıyor ?acaba
Yen'i olması münasebetiyle bu nadasta biraz fazla yaktı 1.5 1.8
Saolun Teşekkürler....

Güzel paylaşım Ahmet maasallah sağın solun önün arkan landini olmuş bu landinin bolluğu nerden geliyor böyle :)
Saolasın Rıdvan Bu görünen kısmı bir bu kadar dan fazla daha var bizim köylüler X marka traklerini satıp landini ye yöneldiler...
Kolay gelsin ağam. Landini bayiine dönmüş ortalık [emoji1]. Pulluğa orantısız güç uygulamış maviler [emoji1303]

Saolasın kardeşim bu buzdağının görünen kısmı[emoji6]bu kadar dan daha fazla görünmeyen var.Orantısız güç demeyelimde yerli taşa denk gelince bu şekilde kırılması kaçınılmaz oldu...

• Beğen
Tepkiler: bilal tıraşçı