Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

Tv yine olmadı adam ückağıtcinin Allah'ı cikti
Carsambadan beri oldu gelicek oyalıyor en son cumartesi gelcekti cumadan beri telefon acmıyor bugun 25 defa aradım yine acmadi en son dukkanin önünde bekledim yakaladim sonra biri getircek dedi onun noyu sonradan yapacak ustaya ulaştım usta şimdiye dek 150 lira masraf oldu diyo adam yok ora yok bura deişti en son karakola gittim şikayettci oldum ama şikayet almadılar devir üçkahatçi hirsiz adam dolandirma devri olmuş tv de olmadı parada gitti
Geçmiş olsun sinir bozucu bir durum. O adamın ustalıkla alakası yok. Bizim ilçede var Bi tane aynısı çok adamın televizyon panelini kırdı

Geçmiş olsun kardaş .her işe giriyonuz ne mutlu başarıyonuzda bu işe aklım ermedi.nutkunuzmu tutuldu nasıl aldanıyosun böyle şerefsizlere.servis var olmuyosa yenisi var yeni parasına gelmiştir buda
Sağolasın abi
Böyle bi esnaflık olamaz bana carsamba geliyor tv oldu dedi pazartesi oldu tv halen olmamış yalan konuşması çok zoruma gitti
Geçmiş olsun sinir bozucu bir durum. O adamın ustalıkla alakası yok. Bizim ilçede var Bi tane aynısı çok adamın televizyon panelini kırdı
Sağol abi sadice elektironik eşyada değil tüm sektörlerde böyle çakallar var

Arkadaş tümosan silgi motorunu değiştirdi eskiyi ben aldım ucu kırık onu yapar arka cama takarım.

Resimler ve ekler

• IMG_20191112_155047.jpg
    IMG_20191112_155047.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 75
mami hayırlı olsun
çok işe yarayacak bunlar.
ama monitörü çok iyi bir yere monte et.
toz ve sudan uzak olsun.
Sağolasın abi sağ tarafa düşünüyorum elektrik bağlantısı daha kolay alınır
Hayırlı olsun bilader takınca izlenimlerini paylaşıver bi zahmette bende düşünüyorum .
Sağolasın abi takınca paylaşırım bende düşünüyordum aldım geldim müsait bi günde bağlayacam
Hayırlı olsun iç dikiz aynanın ora iyi olur
Evet bende oraya düşünüyorum