Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

Herkese kolay gelsin son 70 dönüm
20191113_122639.jpg

Fendt kaç model kaç saatte?
Fendtten memnun musunuz diye sormayacağım, mutlaka memnunsunuzdur?
Ancak iyileşmeye açık, şurası söyle olsa daha iyi olurdu diyebileceğiniz bir tarafı var mı size göre?
Fendt 2014 model 2015 yılında kullanmaya başladım şuan 1500 saatte, bakımları 500 saate bir yapılıyor. Memnun olduğum yönleri ağırlıkta, pulluk ve çizelde biraz yavaş kalması eksi yönü. Bizim scr kasada tespit ettiğim iyileşmesi gereken kısımları fendt de tespit olacak ki yeni kasa 300 s4 kasada hepsini gidermiş ve çok iyi iş çıkarmışlar. Genel olarak memnunum alıştık birbirimize [emoji5]

Fendt 2014 model 2015 yılında kullanmaya başladım şuan 1500 saatte, bakımları 500 saate bir yapılıyor. Memnun olduğum yönleri ağırlıkta, pulluk ve çizelde biraz yavaş kalması eksi yönü. Bizim scr kasada tespit ettiğim iyileşmesi gereken kısımları fendt de tespit olacak ki yeni kasa 300 s4 kasada hepsini gidermiş ve çok iyi iş çıkarmışlar. Genel olarak memnunum alıştık birbirimize [emoji5]
Teşekkür ederim, işlerinizde kolaylıklar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: hydrbezirci
Maşallah bereketli olsun.
Bu yıl hayırlısıyla kaç dönüm pancar soktun?
Dönümünü kaç TL den sokuyorsunuz?
Saolasin abi eylülün sonunda basladim günde 3 le en fazla 8 dönüm civari söktüm uzun tarlalar daha fazla iş veriyor
Fiyat olarak hatira göre 140 170 arasi ama genel 160 diyebilirim
Yakit olarak tarlasina göre 35 ile 50 tl arasi yakiyor
Herkese hayirli akşamlar

4 defa tamire gidip 4.de tamir olmadan gelen tv söktük normalde komple ledler deışcekti ama sadice yanan ledler deişmiş yani adam bizi iyi bi duďüklemiş şikayetci olcam desim olma parqnı iade edecem dedi sözde bugün vercekti ama vermeyceni biliyodum dedim gibi vermedi
Gittim ustayı şikayet ettim
İlk önce karakola karakol bizlik bişe yok savçılıkâ
Savçılık bizlik bişe yok tüketiçi hakem
Tüketici hakem bizlik bişe yok içraya valla baydı en son Allah'ından bulsun dedim
20191118_190942.jpg
20191118_190925.jpg

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
4 defa tamire gidip 4.de tamir olmadan gelen tv söktük normalde komple ledler deışcekti ama sadice yanan ledler deişmiş yani adam bizi iyi bi duďüklemiş şikayetci olcam desim olma parqnı iade edecem dedi sözde bugün vercekti ama vermeyceni biliyodum dedim gibi vermedi
Gittim ustayı şikayet ettim
İlk önce karakola karakol bizlik bişe yok savçılıkâ
Savçılık bizlik bişe yok tüketiçi hakem
Tüketici hakem bizlik bişe yok içraya valla baydı en son Allah'ından bulsun dedim Ekli dosyayı görüntüle 42554Ekli dosyayı görüntüle 42555
Geçmiş olsun kardeşim beterin beteri var.başkasının borcu yüzünden tc no olmayan zamandan isim benzerliğinden tapulara konan haczi çözmeye 2 sene uğraştık, anlatsam olacak o kadar parodisi gibi olur öyle böyle değil.sana bir züğürt tesellisi vereyim beteri beteri var bunlar ufak işler uğraşma deymez, .

Geçmiş olsun kardeşim beterin beteri var.başkasının borcu yüzünden tc no olmayan zamandan isim benzerliğinden tapulara konan haczi çözmeye 2 sene uğraştık, anlatsam olacak o kadar parodisi gibi olur öyle böyle değil.sana bir züğürt tesellisi vereyim beteri beteri var bunlar ufak işler uğraşma deymez, .
Sağol abi kefillikten 2016 da 142 bin tl ödedim traktor araba 50 dönüm tarlamı sattim Beterin beteride var abi bugünümüze çok şukür ben Allah'tan korkarım bi insanda Allah korkusu yoksa yapcak hic bişe yok

Sağol abi kefillikten 2016 da 142 bin tl ödedim traktor araba 50 dönüm tarlamı sattim Beterin beteride var abi bugünümüze çok şukür ben Allah'tan korkarım bi insanda Allah korkusu yoksa yapcak hic bişe yok
Kalp kırmamak için attığın bir imza telafisi mümkğn olmayan bir yola girmiş bunada geçmiş olsun, meraketme bende daha büyğk kazık var.umarım daha fazla tarla alırsın.genç arkadaşlara ders olsun asla kimse için imza atmasınlar, ben atmadım mal kaptırdım, değişen bir şey yok, anlıyacan bir tek kulağımızın arkası kaldı.allah iyilerle karşılaştırsın yapacak bir şey yok