5105 m almak istiyorum

Elin ingilizi verirmi hiç o özellikleri güzel abim t6000 serisinde var onlar hep ama tr6 da fena sayılmaz hidrolik kollar elektronik ileri geri elektronik şatıllı vitesler elektronik düğmeyle arttırıyosun artı dönüm ölçer iç dış hava sıcaklığı bakım saatlerini ayarlama gibi falan bi dünya özellik var ben alacak olsam bende tr6 alırdım kabin yayla gibi koltuğu sağa sola çevirebiliyorsun ama eksik yönleride kabini t6000 serisinin delta modelindeki kabin ile aynı 17. yol vitesi yok ön aks ve kabin süspansiyonu yok süper dümenleme yok ön hidrolik pto yok olmayanlarıda bunlar bizim çiftçimizde bunları pek aramıyor işin aslı olmasada olur deyip kullanıyorlar genelde bir kısımda da ne kadar özellik o kadar arıza görüşü var

Dedijlerinize katılıyorum ama hiç olmazsa kabin süspansiyonu olmalı.190-200 bine traktör alıp tangur tungur sürmek sinir bozucu olur.

Merhaba arkadaşlar dj 5105 m de arka ağırlık kaç tane üstünde gelen bilen varmı inceledim tek ağırlık var ama ağırlık üstü boya sokulmuş sanki başka ağırlıkta varmış gibi.birde kullananlar diyorlar ki orjinalinde Pioneer DC li teyb geliyor ama kabine baktım DC çaları yok .bilgisi olan varmı aceba

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Motor tork değerleri kg.m , n.m , libre-feet ile ölçülür.
1 kg= 9,81 Newton , 1 lb-ft = 1,36 N.m dönüşümü vardır.
420 lb-ft = 58 kg.m =570 N.m motor torkuna karşılık gelir.

Tractordata.com sitesinin verileri ile katalog uyuşmuyor, forumda cevap bekledim, ilgilenen olmadı.
İngiliz ölçü birimleri ile uluslararası ölçü birimleri aynı kabul edilip dönüşüm yapılmadan kataloglara aktarılmış gibi bir durumdan şüpheleniyorum.420 lb-ft yazacaklarına 420 n.m yazıp geçmişler sanki, dönüşüm yapılırsa 570 n.m ye karşılık gelir.
80-66 nın motor torku 28 kg.m ; 275 n.m ye karşılık gelir,
188 motor torku 30 kg.m ;295 n.m dir.
Motorların çekiş kıyaslamasını buna bakarak yapabiliriz.
6115RC nin torku 523 iken 5105M nin torkunun 570 olması biraz ihtimal dışı sanki

Merhaba arkadaşlar dj 5105 m de arka ağırlık kaç tane üstünde gelen bilen varmı inceledim tek ağırlık var ama ağırlık üstü boya sokulmuş sanki başka ağırlıkta varmış gibi.birde kullananlar diyorlar ki orjinalinde Pioneer DC li teyb geliyor ama kabine baktım DC çaları yok .bilgisi olan varmı aceba

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Orjinalinde önlerde 6x50 kg arkalarda birer tane ağırlık geliyor.Üstünde teyp gelmiyor bizimkinde yoktu.Hapörlör var ama bağlantıları hazır sadece teyp eksik.

6115RC nin torku 523 iken 5105M nin torkunun 570 olması biraz ihtimal dışı sanki

9b05b9703152065a957949f63f6e9fd3.jpg

5105 m max tork 420 diye biliyordum katoloğa baktım teyit ettim.Kullananlar bilir 570 tork üretemediğini çok iyi anlamaları lazım.Muhtemelen katologta yanlışlık olmuş olabilir