Turşuluk Salatalık Ekimi

Maalesef işçilik çok pahali insan gücüne dayalı tarım ürünlerinin getirisi sadece paranla AMELELİK adama şu kadar bağla diye yeşilliği akşama kadar gösteriyorsun ya çok kalın bağ yapar ya incecik bağ yapar akşamda hakkı ile çalışan ile aynı parayı alır hiç birşey olmamış gibi yarın aynı saatte mi alacaksın beni diyede sorar ...

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Ev halkın kalabalıksa yap derim, Bir ara bizim burada da çok ekildi, şimdi hiç kalmadı, işçiye çalışılıyor diye bırakıldı
Kazancı işçiye vereceğin para kadar

Artık; işçilikeskidenmiş. Teknoloji nelere çözüm buluyor. Teknoloji sayesinde hıyar toplamak da sorun olmaktan çıktı. :) :) :) hıyar 1.jpghıyar 2.jpghıyar 3.jpg

• Beğen
Tepkiler: İzzet toker
gerçekten bazı ürünleri pazarda bu fıyata nasıl satılır dıye insan şaşırıyor bu sene az bir yeşil soğan dıktık 50 bağ topluyorum bır çokm zaman harcıyorum pazara gıdıyorsun 1 tl ye bıle satılmıyor eger adam pazarda karnını ıyı doyursun 20 lira zarar yazar gelirsın salatalık yağmurlama olmaz yalnız hemen kurur bırde toplamayı ailen yapacak sende gıdıp satacaksın işçi parası kazanacaksın bence

gerçekten bazı ürünleri pazarda bu fıyata nasıl satılır dıye insan şaşırıyor bu sene az bir yeşil soğan dıktık 50 bağ topluyorum bır çokm zaman harcıyorum pazara gıdıyorsun 1 tl ye bıle satılmıyor eger adam pazarda karnını ıyı doyursun 20 lira zarar yazar gelirsın salatalık yağmurlama olmaz yalnız hemen kurur bırde toplamayı ailen yapacak sende gıdıp satacaksın işçi parası kazanacaksın bence
Yagmurlama cok guzel oldu ciceklere zarar falan vermedi