Aslan Traktör

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt

20170714_194954.jpg

20170714_194935.jpg

20170714_194506.jpg

Firma sahibi Dursun Aslan ile görüşmüştük geçen yaz malzemede ucuz ve adi malzemeye kaçmadıklarını her malzemenin en iyisini ve önemli parçaların avrupa olduğunu söyledi.Kanımca bu traktörler alanı üzmez...

Kopya klon diyen arkadaşlara sormak lazım newhollandın 60 66 sı 7056 sı 8066 sıda fiyatın kopyası değilmi bunu newholland kopyalayınca birşey olmuyor benim türk yatırımcım kopyalayınca mı göze batıyor. Kardeşim ön yargılı olmayalım hiç denemeden görmeden hemen ön yargı. Yakıtı ne fiyatı ne çekişi nasıl bir kullanın fuarlarda inceleyin denemelerine katılın. Ön yargıyı bırakın...

• Beğen
Tepkiler: beytullah özcan
Kopya klon diyen arkadaşlara sormak lazım newhollandın 60 66 sı 7056 sı 8066 sıda fiyatın kopyası değilmi bunu newholland kopyalayınca birşey olmuyor benim türk yatırımcım kopyalayınca mı göze batıyor. Kardeşim ön yargılı olmayalım hiç denemeden görmeden hemen ön yargı. Yakıtı ne fiyatı ne çekişi nasıl bir kullanın fuarlarda inceleyin denemelerine katılın. Ön yargıyı bırakın...

siz bence olaya celallenerek giriş yapmışsınız . gerek yoktu böyle biz milliyetçiyiz naraları atarak celallenmeye. önyargı mı ? yahu Massey fergusson Uzel battıktan sonra en az 10 tane farklı marka ile çıktı piyasaya , hepside biz maskeyiz biz masseyin kopyasıyız diye satılmaya çalışıldı , madem klon taklit değil , niye hiç birisi masseyin aynısıyız demekten kaçınmıyor ? aynısı olmayı bırakın duyduklarımın ve gördüklerimin içinde masseyin maalesef yanına yanaşabilen yok . ayrıca Newholland fiat ve turktraktör aynı gurup altında olduğu için aynı modelin adını değiştirdiler. yani ap ayrı bir marka olarak biz bunu yeni yaptık ooo daha iyi yaptık mantıği ile piyasaya çıkmadılar. hiç bir Newholland satıcısı gelip bak bu traktör 8066 nın kopyası vb dememiştir. zira üreten firmalar ortak zaten , ancak bir hars satıcısı satarken bu traktör perkins motorlu Massey 3105 in aynısı yada 240 ın aynısı demiştir. yahu o kadar traktör üretiyorsun madem ,tasarım yapmak mı zor geliyor ?

çok komik bişey söyledin cevap versem mi bilemedim. new holland kim fiat kim bi araştır sonra ikisininde aynı firma olduğunu öğrenince sessizliğe bürün.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
5300 u yanlis soylemisim.4300 serisi olcakti. Oda eski bir model. 5400 un atasi sayilir mekanik. 16x8. Mekanik satil. Suanki uretiklerinden kat kat ustun duruyor.

22bbd2030f52286347a61001abc1b546.jpg
95100095f5f4c644459f58ea63eb798b.jpg
usta nasıl traktördür hiç bilmiyorum ama güzel makinaya benziyor.
çok vitesli traktör iyi oluyor.
kopya traktör işinde standart satılan motor şanzıman kullanıyorlar firmaya özel parça çoksa kopyası yapılmıyor.
kopya traktörlerin şanzımanları birbirine çok benziyor.
bursa fuarında ali rıza çiçekle kopya traktörleri bol bol inceledik.
aslan traktör konsolu saç vidası ile sıkıp fuara getirmiş.
massey çakmakarı toplamış motoru hortumu filtreyi boyamış fuara getirmiş.
sizin dediğiniz bu seriyi standart üretim parçalarla yapmak zordur maliyetli gelir kopyacı firmalara yapmazlar.

• Beğen
Tepkiler: Ali Rıza ÇİÇEK