Yüzüak gezgin midi

Sulama daki iş kolaylığını da yazarsanız sevinirim

Şöyle diyebilirimki suyunuzun debisine göre atış mesafesi değişmektedir. Yani bu kuyunuza bağlı. Kuyumuzda denedik 40 sağa 40 sola 80 metre eninde 200 metre uzunluğundaki alanı hiç tabanca vb değiştirmeden sulayabiliyoruz. Mısır içinde sadece 1 sıra mısır ekmiyorum o genişlik yetiyo makinenin yürümesine. Kurulumuna şöyle anlatayım yumuşak ortumu var ama yüksek mukavemetli 40 bar basınca 5 tonluk çekme kuvvetine dayanabiliyo. Bu hortumu seriyoruz. Çelik halatı var onu tarlanın diğer ucuna çekiyoruz. Başka bi olayı yok. Video ile de sizleri bilgilendiririm.

Şöyle diyebilirimki suyunuzun debisine göre atış mesafesi değişmektedir. Yani bu kuyunuza bağlı. Kuyumuzda denedik 40 sağa 40 sola 80 metre eninde 200 metre uzunluğundaki alanı hiç tabanca vb değiştirmeden sulayabiliyoruz. Mısır içinde sadece 1 sıra mısır ekmiyorum o genişlik yetiyo makinenin yürümesine. Kurulumuna şöyle anlatayım yumuşak ortumu var ama yüksek mukavemetli 40 bar basınca 5 tonluk çekme kuvvetine dayanabiliyo. Bu hortumu seriyoruz. Çelik halatı var onu tarlanın diğer ucuna çekiyoruz. Başka bi olayı yok. Video ile de sizleri bilgilendiririm.
Kolay gelsin memnunmusunuz ? biraz bilgilendirebilirmisiniz :)

en az kac barla calisiyor lombardi su motoru ilede calisirmi yada soyle sirayim 18 tabancalik kapasitesi olan su motoru kullansak. verimli calistirirmi

en az kac barla calisiyor lombardi su motoru ilede calisirmi yada soyle sirayim 18 tabancalik kapasitesi olan su motoru kullansak. verimli calistirirmi

Merhaba biz bunu 9 hp lik pancar motor ilede çalıştırdık aslında makinemiz 3 bar başınçta gayet güzel çalışıyor bu barın biraz altında yine çalışır fakat suyu uzağa atamaz yukarıda ki arkadaş yıllardır kullanıyor belki de bizden daha tecrübeli

Yüzüak gezgin midi almış bulunuyorum. Kullanan arkadaşlarımız varmı? Kuyularımız oldukça kuvvetli 2 tane anca denk geliyo basınca. Şükürler olsun ki yağmur yağdı biraz rahatladık 80 dönüm sulama var 10 yonca 70 mısır bakalım sularken de detayları paylaşırım. İyi forumlar...
42d18d3e9a44a3d65acb46018e03ab8b.jpg
2ba793f64a4f18107fee85bb0e4f57a6.jpg
bddf019752e45aa27ffaf10ff0be3679.jpg
eecf46b60e8e564991d25b45c99a4f12.jpg

ustam hayırlı olsun sorması ayıp kaça aldınız
bnde jet 5* yada 55 almayı dusunuyorum ama kararsızım ve jet hangı serısırını aldınız