MT Çiftliği (13.02.2008)

: MT Çiftliği (13.02.2008)

alipasalierkan link=topic=1145.msg9123#msg9123 date=1202905289' Alıntı:
güzel resimler Mustafa şu JD yi Case yapan yamayı bana bi ara at o jdyi ben değiştiremedim. Resimler uymadı bakem Caseyi nası yapmışlar...

Resimdeki JD traktörü Case yapmak için kullandığım yama aşağıda, tabi bu orjinal hali değil. Ben yamanın üzerinde baya bi oynama yaptım. Resimlerde gördüğünüz gibi çok kaliteli bir yama çıktı ortaya. :)

Case Yaması indirmek için tıklayınız...

: MT Çiftliği (13.02.2008)

ya mustafa sendekı su yamaların lınkın koyman mumkunmu acaba buraya bugday bıcer falan ne varsa koysan aslında guzel olur takımları bende bole yapcam ne war ne yok koymAN MUMKUNMU ACABA

Ynt: MT Çiftliği (13.02.2008)

mustafa abi bu case yamalarını atarsan sevinirim...bide tarla sapsarı nsaıl yaptın onu anlatsana alk-*s alk-*s alk-*s sev-*-ss sev-*-ss sev-*-ss sev-*-ss hgg-*-s hgg-*-s

Ynt: MT Çiftliği (13.02.2008)

Buğdayın sarı olması yamayla alakalı bişey değil. Ekran kartına göre değişiyor ve oyunun içindeki bazı ayarlara göre değişiyor o görüntü. Eğer oyunu 2D yaparsanız sarı olur. 3D yaptığınızda sarı olmuyorsa ekran kartınızla alkalıdır. O Case yamalarının hepsi gitti, ben uzun süredir oynamıyorum oyunu, hangi yamaları yapıyordum unuttum. Onları ben hep kendime göre ayarladım, yamayı alıp hemen yüklemedim o yüzden ortalıkta pek yok.