Köksal Çİft dingil mi ? Caselli Çift Dingil mi ?

Köksal dışında fiyatı uygun ve kaliteli önereceğiniz römork var mı?8 tonluk Caselli Volkan yiğitbaşı römorklarının fiyatları 20 bin tl üstü ama köksalın fiyatı 18 bin tl başka markalara bakmadan gözüm kapalı Köksal mı alsak

Edirne ve çevresindeki çoğu römorka baktım fiyat kalite olarak en iyisi Köksal olduğuna karar verdik kapak aralıkları hiç yok çoğu römorkun kapakların birleşim yerlerinin köşesinden içi gözüküyor ve fiyat olarak 20 bin ve üstü istiyorlar kısmetse bugün öğleden sonra Köksal römorka siparişi verecez

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Fiyat olarak yüksek gelebilir bana o paraya kamyon alırım diyenler oldu. Kaliteyi ve rahatlığını görünce fiyatı aklınıza bile gelmiyor. Birde kendini sürekli yeniliyor köksallar. 1 sene ara ile aldık köyde arkadaşla onunla bile çok fark var benim römorka göre senin römorku geliştirmişler demişti.

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Fiyat olarak yüksek gelebilir bana o paraya kamyon alırım diyenler oldu. Kaliteyi ve rahatlığını görünce fiyatı aklınıza bile gelmiyor. Birde kendini sürekli yeniliyor köksallar. 1 sene ara ile aldık köyde arkadaşla onunla bile çok fark var benim römorka göre senin römorku geliştirmişler demişti.

Bende o fiyata kamyon alırım diyenlerdenim ama araştırdım kamyon kullanmak için belgeler ehliyet yükseltme mtv falan derken boşa giden para aşırı fazla oyüzden römork almak daha mantıklı