Bir geri görüş kamerasıda benden :)

Merhaba arkadaşlar.Dün akşam üstü başladım bugün bitirdim kamera gece görüşlü su geçirmez görüntü orta netlikte.Ekran 5.8 inç arkadaştan 2. El aldım. Monitörü ve kamerayı kontağa bağladım ekrandaki geri vites tetiklemesi yeşil kabloyu kırmızıya aktardım elektrik gelince ekran otomatik açılıyor. Kabloları tavan döşemesinin altına doğru ince tornavida ile sıkıştırdım.

Resimler ve ekler

• DSC_0337.JPG
    DSC_0337.JPG
    424.4 KB · Görüntüleme: 359
  • DSC_0339.JPG
    DSC_0339.JPG
    528.7 KB · Görüntüleme: 361
  • DSC_0343.JPG
    DSC_0343.JPG
    913.3 KB · Görüntüleme: 363
  • DSC_0344.JPG
    DSC_0344.JPG
    656.9 KB · Görüntüleme: 363
  • DSC_0345.JPG
    DSC_0345.JPG
    427.6 KB · Görüntüleme: 367
  • DSC_0347.JPG
    DSC_0347.JPG
    402.6 KB · Görüntüleme: 351
  • DSC_0348.JPG
    DSC_0348.JPG
    422.9 KB · Görüntüleme: 350
Merhaba güzel olmuş aynı düşünce bende de var , bunun için çinden 7 inç monitör aldım , kamera aldım bende sizin gibi yapmayı düşünüyorum . Fakat aklımdaki husus ekranı yukarıya mi yoksa direksiyon üzerine canım önüne mi koysam karar veremedim. Sizin koyduğunuz yerde iş görürken acaba yukarıya bakmak yorar mı izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Merhaba arkadaşlar.Dün akşam üstü başladım bugün bitirdim kamera gece görüşlü su geçirmez görüntü orta netlikte.Ekran 5.8 inç arkadaştan 2. El aldım. Monitörü ve kamerayı kontağa bağladım ekrandaki geri vites tetiklemesi yeşil kabloyu kırmızıya aktardım elektrik gelince ekran otomatik açılıyor. Kabloları tavan döşemesinin altına doğru ince tornavida ile sıkışt

Merhaba güzel olmuş aynı düşünce bende de var , bunun için çinden 7 inç monitör aldım , kamera aldım bende sizin gibi yapmayı düşünüyorum . Fakat aklımdaki husus ekranı yukarıya mi yoksa direksiyon üzerine canım önüne mi koysam karar veremedim. Sizin koyduğunuz yerde iş görürken acaba yukarıya bakmak yorar mı izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Arkadaş td 75'e direksiyonun orya taktı. Ben fotoğraftaki yere takayım dedim vazgeçtim aslında en ideal yer o teker görüşüde engellemez._20171105_222443.JPG