ŞAKALAK MI ÖZDÖKEN Mİ?

Sa forum ahalisi herkese hayırlı hasat sezonu diliyorum...

Mibzer alma arafesindeyiz bu konular daha önce defaten açıldı fakat bir kez de ben sorayım güncel olarak.Başlıktaki iki mibzer arasında kaldık kullanan çevresinde olan Arkadaşlar abiler deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim...[emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Ahmet0692
Ahmet biz ikinci el almamış olsa idik tarimözde karar kilmistim kredili alacaktım makine rakiplerine göre daha sağlam ekermak kendini bitirmiş durumda sakalakda görsel var ancak kalite düşük Özdöken ni inceleme fırsatım olmadı ( Bozkurt amcadan uzak dur )

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci50
Ahmet biz ikinci el almamış olsa idik tarimözde karar kilmistim kredili alacaktım makine rakiplerine göre daha sağlam ekermak kendini bitirmiş durumda sakalakda görsel var ancak kalite düşük Özdöken ni inceleme fırsatım olmadı ( Bozkurt amcadan uzak dur )

Abi bendede Bozkurt var bedava verseler almam benimkide eski değil 2011 model ama hiç menmun değilim

Sa forum ahalisi herkese hayırlı hasat sezonu diliyorum...

Mibzer alma arafesindeyiz bu konular daha önce defaten açıldı fakat bir kez de ben sorayım güncel olarak.Başlıktaki iki mibzer arasında kaldık kullanan çevresinde olan Arkadaşlar abiler deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim...[emoji4]

Kesinlikle bu işin ustası şakalaktır

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
Biz özdökeni 15 yıl kullandık 5 yıl önce hidroliklilerden aldık bir sorun yok.Memnunum türkiyede en yaygın mibzer markası bildiğim kadarıyla birde hms lere bak onların tohum ve gübre sandıkları daha büyük.

Hms benimde aklımda fakat bizim arazi taşlı taşta Nası olur bilmiyorum birde babam biraz zor kullanır onun yüzünden onu eledim abi...