İz bırakmalı hububat mibzeri almayı düşünüyorum

Sabit ayaklı İz bırakmalı hububat mibzeri almak istiyorum hangi marka ve modeli önerirsiniz,artıları-eksileri nelerdir? Biz tarlaları sürmeden direk ekim yapıyoruz

Sabit ayaklı İz bırakmalı hububat mibzeri almak istiyorum hangi marka ve modeli önerirsiniz,artıları-eksileri nelerdir? Biz tarlaları sürmeden direk ekim yapıyoruz
Hayraboluda Altınay tarım var bende 2 gün önce aldım 23 ayak 3 metre 13000 lira elektronik iz birakmali

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Basit bir düzenekle söz konusu sistem her mibzere uygulanabilir. Fakat izler arasındaki mesafe ilâçlama ve serpme makinesiyle aynı genişlikte olmalı ve 15 metrenin altında olmasıda arazide fazladan boşluk bırakacağı için verimsiz bir teknoloji olur.

• Beğen
Tepkiler: eminyarkin
Basit bir düzenekle söz konusu sistem her mibzere uygulanabilir. Fakat izler arasındaki mesafe ilâçlama ve serpme makinesiyle aynı genişlikte olmalı ve 15 metrenin altında olmasıda arazide fazladan boşluk bırakacağı için verimsiz bir teknoloji olur.

Hem gübre serpme hemde ilaçlama makinasını geçtiğimiz sezon 15 metre olarak ayarladım önümüzdeki sezon izli ekime geçmek kaldı sadece, bizdeki mibzer 17 ayaklı olduğu için hem büyütmeyi hemde izli ekim yapan bi makina almayı düşünüyorum

Ben dün çorlu tarım fuarından aldım hayrabolu şahinsan 3 metre iz bırakmalı alttan yaylı balta ayaklı şanzumanlı 9000 tl

7426e025148532cd6bcf5e0cd2d8041e.jpg