Goble diskoro

Pulluk la sürdükten 2inciye bunu çekip mibzer le ekmemi söylediler ise yararmı rotavatör ü vercem bunu alırsam

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Goble güzel bi alet ama rotavatör ayçiöek ve Mısır sapı parçalamak için en güzeli ben Goble discaroyu anız bozarken ikilemede filan kullanıyorum ayçiçek saplarına önce Goble çekiyorum sonrasında rotavatör çekiyorum saplar incecik oluyor. Bence bu iki mahzemeninde evde olması gerekiyor tabi ayçiçek ve Mısır gibi büyük saplı ürün ekiyorsan

Arpa buğday ekiyorum sadece bu çok yer götürür diye 2inciye bunu geçip arpa etmeyi düşünüyorum olurmu diskaro mu goble mi iyi olur goble ne ise yarar diskaro ne ise yarar

indir.jpg
Buna goble diskora diyolar eskiden bunun tekerleksizi vardı çapraz x şeklinde saçların olduğu hafif bi alet vardı adamlar o aleti tekerlekli daha ağır daha derine iş yapabilen bunu yapmışlar goble diskora demişler ben bununla anızları bozuyom mısır ve ayçiçek yerlerini bozuyom nadas ikilemelerinide yapıyom. Benim motor tek çeker çift çekere bi geçsem içine yanık yağı doldurup pulluk bile kullanmam diye düşünüyom 20 cm derinlikte sürebiliyom bu derinlikte gayet yeter diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: turan64