Jx110 maxpro vs özdöken 24'lü goble fasulye bozumu.

Maaşallah kolay gelsin case candır geri görüş kamerası da güzel olmuş.
Teşekkür ederim..
Kolay gelsin gobleyle sola dönerek sürüm yaptığınızda goble kaldırmadan dönüp daha hızlı iş çıkarırsınız.
Saolun teşekkür ederim. 1 tur sola dönerek çektim. 1 turda sağa donerek çektim. Gittiğim yerin tersine geldiğim zaman daha güzel temizledi yeri.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben sana bir foto atmaya calisicam
95386c401472a321adf25aac69c0d7b9.jpg

Bu olay bu
Ayrica bende sizden monitor arkasinin montajinin fotosunu istiycem zahmet olmazsa

Yesil kablo kesilicek sadece digeri olan beyaz kablo goruntu de aynalama yapmasin icin kesiliyor

Her geri görüş kamerasında çizgiler kaybolmaz. Bahsettiğin arabaların ön tarafına takılan kamera içindir ben arabama taktım plakalık tip olanı yeşil ve beyaz var yeşil çizgi çıkması beyazda görüntüyü düzeltmek içindir.Paylaştığın görselde hem ön hem arka için. Traktöre taktığım gece görüşlü kamerada çizgiler kaybolmuyor.DSC_0417.JPG

Izgara küçük gelmiyormu ? 100 lük 40 diskli x tipini seri 2 de çekebiliyor ve sizin ızgaranız (diskaronuz) v tipi yani ön taraftaki diskler nereye çevriliyse o yöne kaldırmadan dönebilirsiniz ilk katı düz çekip ikinci katı tersine çekerseniz daha kaliteli işçilik olur