4 ÖZAY MI ÇELMAK MI ???

Sevgili forum ahalisi aranızda özay marka römork kullanan varmı 6 tonluk nasıl bir markadır anlatırsanız sevinirim birde bu fiyat çokmu bu römork için
https://www.ziraatmakinem.com/tr-urundetay-4215-ozayromork6tonciftdingilliromork

birde çelmak var çelmak biraz daha ithal ürünlere benzer bir römork yapmış ama tabi öncelik sağlamlık her zaman için çelmak içinde fiyat aldım 18.000 dedi satış fiyatı
birde şöyle bir durum var özay marka sadece arkaya damperli çelmak sağa sola ve arkaya damperli
Kullanan komşusunda gören sağda solda iyi veya kötü yanını duyan herkes yorum yapsın lütfen :) :)

Resimler ve ekler

• 8Tonluk.jpg
    8Tonluk.jpg
    339.2 KB · Görüntüleme: 388
  • 1489738577.JPG
    1489738577.JPG
    109.6 KB · Görüntüleme: 389
ikisi arasinda celmak derdim bende ama daha uzun yillar romork yapan firmalari tercih et derim.
e8e5c61ea2116325ec6da19ec8546512.jpg

bu ikisi olmazsa caselli olabilir oruç karoser olabilir tınaz olabilir palazoğlunu çok beğeniyorum bide zaten ağır yük görmeyecek alırsak rampalı arazi olduğu için balya falan taşımak için kullanırız ufak tefek taşıma işleri için onuda almışken malzemesi sağlam olanı alıp temizce senelerce kullanmak amaç o claas'a Maşallah yakışmış römorklar :)

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
bu ikisi olmazsa caselli olabilir oruç karoser olabilir tınaz olabilir palazoğlunu çok beğeniyorum bide zaten ağır yük görmeyecek alırsak rampalı arazi olduğu için balya falan taşımak için kullanırız ufak tefek taşıma işleri için onuda almışken malzemesi sağlam olanı alıp temizce senelerce kullanmak amaç o claas'a Maşallah yakışmış römorklar :)

Sagol arkadasm ama bana yine sorarsan koksal al dusunmedennderim simdiden hayirlisi olsun

2b61f43f478c014a3cb62f3ebaee63e5.jpg
283c7b266a8db7a5226c69229eb11a5a.jpg

Fiyat nedir bilmiyorum ama bizim bölgede çok tercih edilen bir marka 15 senedir kullanıyoruz dağdan tomruk ta çekti inek gübreside çekiyoruz daha bir tane kaynak izi yok bi düşün derim

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
İki dingil arasındaki açıklığın fazla olması dönüşlerde ,hele geri giderken sorun çıkarır düşüncesindeyim

İki dingil arasındaki açıklığın fazla olması dönüşlerde ,hele geri giderken sorun çıkarır düşüncesindeyim
Haklısın o benim de dikkatimi çekti bende aynı düşüncedeyim ama bu marka isteğe göre römork yapıyor yaptığı römorklarda sağlam dayanıklı erkuntun arkasındaki de isteğe göre yapılmış
6b672ee73cd9917fc0a1882c0fcc92aa.jpg
dfdaab0d1ddbfe71d539d2209ff6e1dd.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkür ederim verdiğiniz fikirler cevaplar için büyük ihtimalle çelmak olacak marka tercihimiz, zaten şu an hemen almayacağız Tanap isimli bir proje var bilirsiniz boru hattıda bizim köyden geçiyor direk eğer o projeden hibe falan çıkarsa onunla alacağız çıkmazsa zaten yapacak bir şey yok bakalım hayırlısı olsun