Sattığım erkunt 100 lüks ile Yen'i aldığım case jx90 maxpro arasındaki farklar...

IMG_0180.JPGIMG_0320.JPGIMG_0321.JPG

Geçen hafta traktörü yenilemiştim. Case alacak arkadaşlara faydalı olması için erkunt 100 lüks ile case jx90 makspro arasındaki donanım konfor ve güç serilik farklarını elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım...

- Donanım olarak erkunt 8 çıkış,dijital klima, arka ek kaldırma pistonları,480,540,750,1000 devir gibi farklardan erkunt üstün...
- konfor olarak case biraz daha iyi, kabinler ikisinde geniş, case de hostes koltuğu,cam tavan ve şatıl farkı var...
- güç olarak erkunt babaydı yalnız case serilik olarak erkunttan çok atik... yani aynı yerde pullukta denedim. Case çok seri gidiyor fakat rampalı yerlerde case çekeceğim diye zıplamaya başlarken erkunt istifini bozmuyordu...
başka merak edip sormak istediğiniz şeyler varsa elimden geldiğince cevaplarım...

Cevap: Sattığım erkunt 100 lüks ile Yen'i aldığım case jx90 maxpro arasındaki farklar

case ih çok zıplıyor ufacık engelde bile motor yerden kesiliyor erkuntta aynı durum söz konusumu

Cevap: Sattığım erkunt 100 lüks ile Yen'i aldığım case jx90 maxpro arasındaki farklar

Evet case de zıplama var ben 30 hava yaptırdım 4 tekeri de biraz kesti... erkuntta zıplama namına bişey yoktu

bende 30 hava yaptım ama hiçbir şey fark etmedi gerçekten çok can sıkıcı bir şey kabin desen daracık yolcu koltuğundaki zıplamaktan aşağı inemiyor , bahçe serisi motorlarında 2. kişi oturamıyor böyle 2017 model traktör oluacksa olmaz olsun

30 havayı neye göre basıyorsunuz. Lastiğin üzerinde max. 23 hava yazıyor. Pullukta 17-18 hava yap sen ozaman gör konforu

• Beğen
Tepkiler: karaduman

Kitapcikta ne diyorsa onu yap lastik havalarini ne indir nede fazla yap burdakilerin aklina uydum lastik havalarini indirdim dört ceker motorun on arka lastiği 6 ay demeden yarildi bicak kesigi gibi kesikler oldu ikide bir lastik patlatti mecbur lastikleri degistirdim

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: bbionik ve Yyyggg

nabarsınız Allah aşkına 23 psi dan fazla basılmaz arkalara 30 psi zıplamıcakda kaçta zıplıcak bize 23 psi ile geldi ben 20 ye indirdim siz havasını 19-20 ye indir bak gör zıplıyo mu zıplamıyo mu çekiş dahada artar hem

bende 30 hava yaptım ama hiçbir şey fark etmedi gerçekten çok can sıkıcı bir şey kabin desen daracık yolcu koltuğundaki zıplamaktan aşağı inemiyor , bahçe serisi motorlarında 2. kişi oturamıyor böyle 2017 model traktör oluacksa olmaz olsun

Benimki bahçe serisi değil. Kabini de dar değil ustam yeterli derece biz iki kişi rahatız.

Hayırlı uğurlu olsun 100 lük motor verip neden 90 lik aldınız

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güzel bir soru sormuşsun. Aslında 110 luk için gitmiştik 15 bin civarı fark vardı yani fazla da değil di... bizde mf 285 s var bir tane de.. babam bu yeterli dedi...zaten aynı pulluğu bu da rahat taşıyor.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı