Sattığım erkunt 100 lüks ile Yen'i aldığım case jx90 maxpro arasındaki farklar...

Ekli dosyayı görüntüle 20816Ekli dosyayı görüntüle 20817Ekli dosyayı görüntüle 20818

Geçen hafta traktörü yenilemiştim. Case alacak arkadaşlara faydalı olması için erkunt 100 lüks ile case jx90 makspro arasındaki donanım konfor ve güç serilik farklarını elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım...

- Donanım olarak erkunt 8 çıkış,dijital klima, arka ek kaldırma pistonları,480,540,750,1000 devir gibi farklardan erkunt üstün...
- konfor olarak case biraz daha iyi, kabinler ikisinde geniş, case de hostes koltuğu,cam tavan ve şatıl farkı var...
- güç olarak erkunt babaydı yalnız case serilik olarak erkunttan çok atik... yani aynı yerde pullukta denedim. Case çok seri gidiyor fakat rampalı yerlerde case çekeceğim diye zıplamaya başlarken erkunt istifini bozmuyordu...
başka merak edip sormak istediğiniz şeyler varsa elimden geldiğince cevaplarım...
Case hala duruyor mu memnun musunuz?

Tuncay tarımdan pulluk almayı düşünüyorum iyimidir Hamidiyeden

Tuncay Tarımı iyi biliriz. Çok çalışkan ve iyi bir esnaftır.

Biz de 4 lü 14 lü kullanıyoruz. Hem ovada çeltik yerlerinde hem bayırda, traktöre göre gayet uygun.
Biz gayet memnunuz. Şu ana kadar çok ciddi bir arıza çıkarmadı çok şükür.

Fiyatı uygun görünüyor, güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Aslan Ertuğ