Zetor Proxima plus 100 110.000 TL ....

45dd92047931c116267f2da928141b22.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Traktörler kompakt traktör. Çiftçimiz bunlara yöneliyor ama büyük takım azim vb. Takıldığında traktörün sallı olması lazım hafif yamalarda oyuncak gibi oynuyor ekipman traktörle. Bi 96 bg 5435 mf ile 100 bg bu zetoru yanyana koy zetor yanında 55-46 gibi duruyor. Zetorun bu traktörleri küçük çiftçi için bitirim büyük çiftçi için ara traktör olur diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: turan64
Kendimi yakacam ben bu gidişle.100 kağıt borcun altına girecez yok yere

Değerli kardeşim sizlere akıl vermek haddime değil ama sen benden yaşça çok çok küçüksün o yüzden bir uyarı vereyim sana akıllı ol aman ha . Borç altına girdiğin mal en azından prim yapacak. Yapacak ki gönlün rahat olsun rahat borçlan. Bak bir akrabam 145000 TL ye sıfır 5450 MF aldı şimdi satan galeri peşin 180000 veriyor. Hesabını yap artık.

• Beğen
Tepkiler: srtys
Ona bakmadım abi

Zetorda kompakt seri yok.. en kücük zetor major 60 bile yerli 80'likler kalıbında.. zaten major 60 ve major 80 birebir aynılar.

Bi kere Zetor 64 ü yakından görüp denesen hemen hak verirsin.. zaten 62 bg olduguna inan(a)mazsın:)

Proxima serisi agco Mf'lerle hemen hemen aynı kilo-ebattadır.

Forterra serisi ise agco Mf dahil kendi sınıfındaki hemen hemen en sallı, ebatlı ve tonajlı traktörlerdir.

Forterra 100'ün yanında yerli 100'lükler cok küçük kalır öyle diyim anla..

Son olarak kilo-ebat dışında TORK ve Tork YEDEĞİ olarak agco Mf dahil yerli-ithal tüm markalar içinde zetorla genellikle 1. yada cok nadiren 2. sırada gelir.

• Beğen
Tepkiler: srtys