Case jxc koltuk musuru sorunu cozumu

02.09.2013
1,780
1,052
ankara

8d998326088b4116401877bfb1e52bc3.jpg

97d69771e2ca74197712807442f454fd.jpg

d41f3423cc9506e84ed277b5e7736e5a.jpg

Case jxc lerdeki surekli oten ekranda ikaz veren koltuk musurune cozum olarak koltugun altindaki 4 nokta tutuyor. Onlari acmasi cok basit. Koltugu kaldirim.oradaki basinc sonsorunun tam altina gelecek sekilde. 5 milim kalinliginda sert bir parca koyarak basinc musurunun daha iyi calismasini saglayarak. Sorunu orjinal bir sekilde cozmus oluyoruz. Tum sorun yasayan arkadaslara tavsiye ederim.gayet basarili

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok saçma bi uygulama neden ötüyo bir de ekranda el freni işareti yanıyor bilmeyenler için şaşırtıcı bi sistem ben irkilmiştim 75c de ilk defa böyle birşey başıma geldiğinde acaba el freni çekik mi gidiyom dedim saçmalık ötesi

El freni çekmeden motordan inip başka şeylerle meşgul olanlar kazaya sebebiyet veriyor.Yaşanmış olay; hafif meyil arazide boşta motordan iniyor.Küçük su dökecek.Motor hareket edip hendeğe yuvarlandı.Ön aks kesti, ufak tefek ezik kırık v.s. canlı olsa ezer geçer, rasgele nereye gideceği belli olmaz.İş güvenliği tedbiridir.

El freni çekmeden motordan inip başka şeylerle meşgul olanlar kazaya sebebiyet veriyor.Yaşanmış olay; hafif meyil arazide boşta motordan iniyor.Küçük su dökecek.Motor hareket edip hendeğe yuvarlandı.Ön aks kesti, ufak tefek ezik kırık v.s. canlı olsa ezer geçer, rasgele nereye gideceği belli olmaz.İş güvenliği tedbiridir.
Nasil yani koltuktaki yük azalınca mı ötüyor ve işaret ediyor

Sistem nasıl calısıyor bılmıyorum Ama guvenlık sebebıyle yapılmıs bısı sanırım koltukta kımse olmadıgını anlıyacak sensor ve el frenını 5 sn veya 10 sn sonra otomatık olarak devreye sokucak sekılde tasarlanması gerekıor bılmıorm nasıl tasarlandıgınıda sistemın o sekılde calısması daha guvenlı olur.... Hem kafada . kmez.. [emoji23]

ilk kez böyle bişi görüyorum şahsen benim 4065 deutuzda yok yada ben hiç hissetmedim
Yerli same deutz fahr da bırak sesli ikazı gösterge panelindeki bazı ikaz ışıkları bile çalışmıyor. Çeker ve difransiyel kilidi ve ileri geri ikazı vs yok. Gösterge panelinde uygun ikazlar var ama sensörler yok. O kadar para ver ama adamlar 20-30tl lik sensörden çalsın. Ön tekerlerin dönüşünü sınırlayan civata sol tekerde var sağda yok. Ha gerek yok diyen varsa Avrupa dan gelen modellerde niye var. Case ses ikazlı koltuğu koymuş ama tam düzgün çalışmıyormuş. Yıl 2019 olacak ama Avrupa hala Avrupa

8d998326088b4116401877bfb1e52bc3.jpg

97d69771e2ca74197712807442f454fd.jpg

d41f3423cc9506e84ed277b5e7736e5a.jpg

Case jxc lerdeki surekli oten ekranda ikaz veren koltuk musurune cozum olarak koltugun altindaki 4 nokta tutuyor. Onlari acmasi cok basit. Koltugu kaldirim.oradaki basinc sonsorunun tam altina gelecek sekilde. 5 milim kalinliginda sert bir parca koyarak basinc musurunun daha iyi calismasini saglayarak. Sorunu orjinal bir sekilde cozmus oluyoruz. Tum sorun yasayan arkadaslara tavsiye ederim.gayet basarili

Yaptım artık ötmüyor [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Yerli same deutz fahr da bırak sesli ikazı gösterge panelindeki bazı ikaz ışıkları bile çalışmıyor. Çeker ve difransiyel kilidi ve ileri geri ikazı vs yok. Gösterge panelinde uygun ikazlar var ama sensörler yok. O kadar para ver ama adamlar 20-30tl lik sensörden çalsın. Ön tekerlerin dönüşünü sınırlayan civata sol tekerde var sağda yok. Ha gerek yok diyen varsa Avrupa dan gelen modellerde niye var. Case ses ikazlı koltuğu koymuş ama tam düzgün çalışmıyormuş. Yıl 2019 olacak ama Avrupa hala Avrupa

gösterge paneli full çalışıyo şikayetim yok koltuk sensörünede gerekde yok

koltuğa sensör koyacaklarına liftomatik mandalını doğru dürüst yan tarafa alsınlar.yıl olmuş 2018.2005 model Tla ya da buna benzer bi uygulama yapmışlar.koltuk sensörü çalışmasın şatıl komut almıyor. hangi akla hizmet ederler nebileyim.1998 model tümosan 82-80 traktöre e lift uygulamışlar 2008 model TL100A da manuel liftomatik var.teknoloji ilerimi gidiyor gerimi yoksa yerindemi sayıyor.