Trakkulüp dostluğu yüz yüze görüşüp tanışmadan çiftçilikte ortaklığa kadar ilerledi

Sitemiz üyelerinden wan7ed nickli Ahmet Kaan Erciyas biladerimle bu zamana kadar görüşüp tanışmasakta trakkulup dostluğuna dayanarak ortak nohut ekmeye karar verdik , nasipse bu yıl 155 dönüm(1000m) ekim yapacağız , inşallah ikimiz içinde hayırlara vesile olur Trakkulüp ün kurulmasında emeği geçen başta admin Mustafa Bey olmak üzere bütün dostlara selam olsun. İyiki varsın Trakkulüp...

Resimler ve ekler

• IMG_3044.JPG
    IMG_3044.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 250
  • IMG_3045.JPG
    IMG_3045.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 239
  • IMG_3047.JPG
    IMG_3047.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 255
Cevap: Trakkulüp dostluğu yüz yüze görüşüp tanışmadan çiftçilikte ortaklığa kadar il

Hayırlı olsun inşallah
Fotodakiler kırmızı tisortlu ve digerleri hiç tanımıyorum

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Allah razı olsun İsmail abi.
En alt foto soldan birinci benim oğlum ,ikinci Ahmet kaan biladerim ,üçüncü ben ve yanımdakide Ahmet biladerimin babası.

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Cevap: Trakkulüp dostluğu yüz yüze görüşüp tanışmadan çiftçilikte ortaklığa kadar il

Hayırlı olsun nerede ekim yapacaksınız
Allah razı olsun İsmail bey.
Ahmet kaan biladerim yozgat sorgunlu ,ben nevşehir kozaklı ilçesindenim .aramız 130 km .
Benim köyümde ekim yapacağız Allah nsp ederse .
Trakkulup sayesinde yüz yüze görüşüp tanışma dahi olmadan karşılıklı güven ortamı oluşunca böylesine bi ortaklıga karar verdik.

Hayırlı olsun. Yanlız soyle bir kural var iki üye birbiri arasında is yapmak isterse is hacmi dogrultusunda siteye belli bir miktar nakit yardımda bulunuyor :) isin sakasi bir yana ilk bulusmada caylar sizden :)

Hayırlı olsun. Yanlız soyle bir kural var iki üye birbiri arasında is yapmak isterse is hacmi dogrultusunda siteye belli bir miktar nakit yardımda bulunuyor :) isin sakasi bir yana ilk bulusmada caylar sizden :)

Allah razı olsun Ufuk bey .
Şahsım adına site icin yapılacak her türlü yardım vs işinde hazırım .
Cayın ,kahvenin sözü olmaz nsp olurda bi araya gelecek olursak borcum olsun.

• Beğen
Tepkiler: HüseyinKarcı35
  • Beğen
Tepkiler: ertac sahın

Benimde bu yil arpa kaldirdigim 200 dekar 4 parca tarlam var nohut dusunuyorum ne cins ekeceksiniz tohumluk nerden temin edilecek toptan alalim indirimli olur

Ali bey şimiden berektli olması dileğiyle.
Tohum işini ortak ekeceğim arkadaşım ayarladı ,biz azkan çeşidini ekecegiz.nohut tarımında bende yeniyim ama ortak ekecegim arkadaşım yeterince tecrübeli bu konuda.
Şayet azkan ekmeye karar verirseniz yine sitemiz üyelerinden Mürsel yazıcı biladerimde var tohum .