Matris goble

0afa6dc3947f1fd79e47d57c31baf18e.jpg

Döşemenlerde de var farklı bir tasarım güzel gibi duruyor youtube videosu var adam sıra başlarında makineyi kaldırmadan dönüyor

https://youtu.be/0Tfx2rjCenE

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Benim bildiğim bu sınıfın lideri MATRİS ARMONİ değil. Yurt dışı yani ithal olan ve bu sınıfın ağa babası PÖTTINGER dır. Yurt içinde ise ben ilgi aragon diye biliyorum. Zaten ilgi goblede hep bir adım önde olmuş ve örnek alınan , takliti yapılan ürünleri ile öne çıkmıştır. Ve benim bu firma ile hiç bir ilgim yoktur. Bir tek ürünü kullanmıyorum. Ama adamların ürünü iyi. Tabi ona göre fiyatı var. Öyle olunca çoğunluk yine benim bildiğim azim disk tillere yöneliyor. Neyse bu ürünün diğer klasik gobleden ayıran özellik disklerin bağımsız olması. Yani bir tanesi engelle rastladığında örneğin taşa o disc yükseklik kazanır iken diğerleri kendi seyrinde devam ediyor. Arkadaki merdanece oldukça etkili. Otlu tarlada biçilmiş kaftan. Anızdada kullanılıyor. Ve Tohum yatağı hazırlamada da. Ben bunun ersan tarımın piyano modelinin 24lünü kullandım. Tabi onun eksiği çoktu. Ağırlık olarak tümosan 8095 klasiğin önünü kaldırıyordu.