Kubota kullanin Vazgecemiyceksiniz

Hayırlı olsun , hafifligi , pratikligi ve yakıt ekonomisi gibi özellikleri beni kubotanın cezbediyor. Bugday ve aycicek ekiminde bu özellikler cok is yapar , ilac , gübre , tırmık , aycicek ara gecimi gibi islerde cok güzel olur. Ama gücüyle aynı orantılı ölcüde agir ve sallı bir makina degil , arkasına agir malzeme takmak özellikle yamac yerlerde risk bana göre. İhtiyaca göre alinacak güzel bir makina

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Hayırlı olsun , hafifligi , pratikligi ve yakıt ekonomisi gibi özellikleri beni kubotanın cezbediyor. Bugday ve aycicek ekiminde bu özellikler cok is yapar , ilac , gübre , tırmık , aycicek ara gecimi gibi islerde cok güzel olur. Ama gücüyle aynı orantılı ölcüde agir ve sallı bir makina degil , arkasına agir malzeme takmak özellikle yamac yerlerde risk bana göre. İhtiyaca göre alinacak güzel bir makina

Dediklerinize m9540-8540 katiliyorum ancak m 108 9540 gore dingil arasi uzun agirliksiz 4100 agirliklarla 5000 tonluk bir traktor bence eksigi yok 115 hp traktor tek kafama takilan silindir hacminin 3800 olmasi ve torkunun 386 nm olmasi . Gerci smdiki yeni nesil traktorlerin silindir hacimlerin3300-3600 o yuzden traktor iyi gbi

Dediklerinize m9540-8540 katiliyorum ancak m 108 9540 gore dingil arasi uzun agirliksiz 4100 agirliklarla 5000 tonluk bir traktor bence eksigi yok 115 hp traktor tek kafama takilan silindir hacminin 3800 olmasi ve torkunun 386 nm olmasi . Gerci smdiki yeni nesil traktorlerin silindir hacimlerin3300-3600 o yuzden traktor iyi gbi
Benide düşündüren noktası bu. ara işlerimi yapan tek çeker traktörüm var. Sanki 9540 ağır işlerde tümodan artı fark yaratmayacak sanki.

Arkadasm yanlis anlama ama kubotanin 90hpligine bile binsen tumosanin en buyugune birdaha binmek istemezsn kaliteyi hissedebilirsn
Fuardan fuara biniyoruz Ethem bey anca. Hayraboluda kullanıp memnun olanlar var bi ziyaret edip kullanmak lazım. Kalite konusunda gerçekten şüphem yok koltuğuna oturunca kaliteyi hissedebiliyorsun.

• Beğen
Fuardan fuara biniyoruz Ethem bey anca. Hayraboluda kullanıp memnun olanlar var bi ziyaret edip kullanmak lazım. Kalite konusunda gerçekten şüphem yok koltuğuna oturunca kaliteyi hissedebiliyorsun.

Ne diyelim gonlumden isterim bi kubota sahibi olun ben claasciyim aslinda
Claas bambaska bnim icin ama kubota fiyat kalite knusunda gozume bir baska gorunuyor
Artik

• Beğen
Tepkiler: srtys
Ne diyelim gonlumden isterim bi kubota sahibi olun ben claasciyim aslinda
Claas bambaska bnim icin ama kubota fiyat kalite knusunda gozume bir baska gorunuyor
Artik
Sizi dinledim köksallar römork aldım memnun kaldık çok şükür. Kısmet olur bi kubota sahip oluruz yine bi hayır dua ederim size inşallah. Bu sene zor ama seneye aksilik olmazsa değiştireceğiz tümosanı. Babam gözden çıkardı artık.

• Beğen
Dogrudur ama bazen pratiklik gucten onde gelir ozellikler tek traktor olmayan isletmelerde benim zaten agir is sınıfı traktorlerm var ama kubota gercekten kalite

Motor karakteristiğini anlatmaya çalışıyorum, her bölgenin toprak yapısı aynı değil, zemin ağır olursa torku az olan makine yavaş iş yapıyor, ana motor, yardımcı motor seçmemiz gerekiyor, kimisi var tek motorla çalışıyor, kalite konusunda sözüm olmaz.Servis iyi çalışıyorsa tarlada bekletmiyorsa sıkıntı yok.Maksat işimizi aksatmadan rahat çalışabilmek Ethem bey.

Arkdaşlar tümosan 60-80den kubato 85*40 geçiş yaptık bakalım nasıl olacak daha çifte pulluk takıp bakmak nasip olmadı .ama bayadır inceledim.sınıfında baya iyi ..yorumları alalım bakalım bizde eksilerini artılarını yazacaz bu bölgede 25 yakın var .herkes memnun.500 saate kadar yakıtın yüksek olduğu sögleniyo.

Arkadaşlar tümosan 60-80 den kubota 85*40 geçiş yaptık bakalım nasıl olacak daha çifte pulluk takıp bakmak nasip olmadı .ama bayadır inceledim.sınıfında baya iyi ..yorumları alalım bakalım bizde eksilerini artılarını yazacaz bu bölgede 25 yakın var .herkes memnun.500 saate kadar yakıtın yüksek olduğu söyleniyor.
Hayırlı olsun.Allah utandırmasın.
Bu modelde Steyr 768 gibi hassasiyetin yayını kilitleyen pim bulunmuyor.
Tek sıra mısır silaj makinesi takıp arkasına römork takılınca hassasiyetin yayı kırılıyor.
Dizayn hatasıdır, bunu tasarlayan mühendis extreme durumlar içinde tedbir almalıydı.
Kaporta üzerine uyarı yazısı da yazmayı unutmuşlar.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı