Hangi Traktör Hangi İlaçlama Makinesi

Yaklaşık 35 dekarlık bahçede ( parçalı ) kullanmak için traktör ve 2 tonluk çekilir tip turbo atomizör almak istiyorum. Bütçem 35 bin lira civarında. Traktör tabii ki ikinci el olacak. İlaçlama makinesi de ikinci el olabilir. ( Sıfırını bu bütçeyle almam zor görünüyor. ) 2001 model bağımsız kuyruk mili olan 240s massey benim işimi görür mü? Yoksa 54c gibi 55 beygirlik bir traktör mü almam gerekir. 240'lar 2 tonluk turboları atarken zorlanıyor diyorlar ancak firmalar fan grubu ayarı ile uygun hale de getirebiliyormuş. Düşüncelerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.
Not: Ağaçların geneli 3-5 metre uzunluğunda

ben td65B kullanıyorum Bahçeye.
Diğer ara işlerimin hepsini yapıyor.Civarda çok 135 massey bile kullanan var turbo için ama motora ne yapıyorlar bilmiyorum. 255 alabilirsiniz bahçe için MF nin 255EP modeli çok güzeldir.

• Beğen
Tepkiler: edebi
ben td65B kullanıyorum Bahçeye.
Diğer ara işlerimin hepsini yapıyor.Civarda çok 135 massey bile kullanan var turbo için ama motora ne yapıyorlar bilmiyorum. 255 alabilirsiniz bahçe için MF nin 255EP modeli çok güzeldir.

255 turboları çok beğenmiyorlar burada. Gerçi sebebini bilmiyorum. massey 3050 2005 model 2200 saatte buldum. 23 civarını bitecek gibi sizce nasıl?