90 110 bg traktör bakıyorum sizce hangi marka

Kubota kullanmadım ama manevra yakıt açısından iyi diyorlar m9540 olabilir. Mf5430 ve td100d olabilir. Agrofarm pek tavsiye etmem kullandim pullukta kabini cok dar ve alman mali diyorlar solda levye vardi motorda birde yakıtı çekişi çokta abartildigi gibi değil

Deutz Konya da servisi yok diyorlar o yüzden düşünmüyoruz dayım Konya yetkili bayi case olarak oda new Holland alalım diyor parçası ucuz diyor diyet traktörlere göre 5060 olsun diyor bnde anlamadım case lere bakıyorum sıfır alıp fiyatları çok düşüyor iyi olmadığından mı

Erkunt kiymet 90 , kudret 100 , hasmet 110 lüks serisi olanlarini alabilirsin.Tavsiye ederim İkinci el temiz garantisi devam eden bulursan uygun fiyata alabilirsin.gayet guzel ve kullanisli traktorler.Erkunt kuyruk milinde cok iyi samancilarin cogu kullaniyor memnunlar.Cifttede diger tarla islerindede emsallerine gore uygun ekipmani kullandiginda tarlada yakiti gercekten az.Perkins motor bakimlarini kendin bile yapabilirsin.Kolay kolay ariza acmaz tabi kullaniminada bagli ariza acmasi.Lüks serisi bucuklu powershift sanzuman dugmeyle bucuga geciyor.Ciftcekeri , diferansiyel kilidi dugmeli.zf sanziman guclu bir sanzuman.Yan kollar ve ortakol pistonlu.Ben kiymet 90 luks kullaniyorum cok memnunum.

5440 var 2500 saatte ara işinde hiç çalışmadı şuana kadar yaptığı işlemler sürüm tırmık kazayağı başka hiç bi işte çalışamdı hep ağır işte çalışıyo daha tık yok şanzıman zaten dyna4 efsane konfor yanlız bu ssatte bile 150 civarı ediyor bütçenizi zorlarsanız tavsiye ederim